THE ULTIMATE GLOBAL ANTI-AGING CELLULAR CREAM

Antı-Agıng Yüz Kremi

Olgun ciltler için çığır açan Global Anti-Aging krem, kolajen kaybından kaynaklanan ince çizgiler ve derin kırışıklıkları da içeren yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Bu güçlü anti-aging krem, çoklu aşamalı yaşlanma sürecine hitap eder. Alın bölgesi ve nazolabial kıvrımlarda bulunan çizgiler de dahil olmak üzere ince çizgileri gözle görülür şekilde düzeltir. Cildinizin yaş alma sürecinde, yerçekimi ile mücadele ederek daha genç görünmesine yardımcı olur.

Ürün İçeriği

VITAMIN KAYNAĞI MEYVE KOKTEYLİ: Antioksidan açısından zengin meyvelerden elde edilen, C, A, B, B2, PP, B5, B6, H ve B9 vitaminlerini barındıran bu süper kokteyl, göz çevresini aydınlatıp canlandırır. Acerola (Barbados kirazı) vitamin C açısından zengin güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Portakal, vitamin C; besleyici amino acidler, meyve asitleri ve koruyucu citrus flavonoidleri içerir. Papaya ise doğal peeling görevi görür.

Hyaluronic Acid:Epidermis tabakanın kurumasını engeller ve cilt nemini dengede tutar. Etkili bir nemlendirici ve antiaging içeriktir. Vitamin Shot Göz Kreminde orta moleküler ağırlıkta Hyaluronic Acid kullanılmaktadır. Epidermis tabakanın üst ve orta katmanına yoğun bir nem sağlar ve anında dolgunluk katarak çizgi görünümünü minimuma indirir.

AHA: Lactic Acid: Lactic acid soyucu özelliği ile bilinen bir içeriktir. AHA olarak da bilinir ve ölü hücreleri epidermisden arındırarak parlak ve canlı bir göz çevresi görünümünü hedefler. Hücre üretimini hızlandırır ve cildi yenileyerek çizgi görünümünü azaltır. Göz çevresinde meydana Hiperpigmentasyon, yaşlılık lekeleri ve düzensiz cilt tonu görünümünü gidermede etkilidir.

Pyrus Malus (Elma) Özü: Pyrus malus (elma özü) antioksidan kaynağı olmakla beraber cildin nemine katkıda bulunur.

Panax Ginseng Root Extract: Flavonoid + B Vitamini açısından zengin Panax Ginseng özleri cildin nemini arttırıp, mat ve cansız görünümü giderir.