NİACİNAMİDE BLEMİSH & AGE CORRECTOR SERUM

Çift fazlı onarıcı serum

Konsantre formüle sahip çift fazlı serum, Niasinamid ve Salisilik Asit’in güçlü birleşimi ile renk eşitsizliklerini ve yaş alma belirtilerini hedef alır. Kolajen üretimini artırarak cilt elastikiyetini ve sıkılığını destekler. Çinko ve Bisabolol içeren formülasyonu, kızarıklık görünümünü azaltıp, iritasyonu alır. Cildin daha canlı ve aydınlık görünmesini sağlar.

 

  • Daha genç yaştaki kadınlar yıl içerisinde bir veya iki kez mevsimsel geçişlerde koruma veya kür olarak kullanabilir.
  • 24K Saf Altın içeriği ile cildin elastikeyitini arttırmaya, sarkmaları önlemeye ve daha sıkı bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur
  • Ciltte hormonal değişimlerden kaynaklı kuruluk, ince çizgi ve kırışık oluşumu, irtasyon ve cildin doğal parlaklığını yitirmesi gibi problemleri hedef alır
  • Yaşlılık lekelerini ve cilt tonu düzensizliğini önlemeye yardımcı olur
  • İnce çizgi ve kırışıkları yumuşatır
  • Havyar özü ile ciltte hücre yenilenmesini destekler, cildi besler ve canlandırır.
  • Anında daha aydınlık ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar

Ürün İçeriği

ALTIN: Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı altın anti-aging özellikler taşıyan bir maddedir. Altın iyonları kan akışını hızlandırarak o bölgede hücre yenilenmesini gerçekleştirir ve hücre içi iyonları harekete geçirir. Bu süreç ile formu bozulan hücreler yenilenir, ince çizgi ve kırışıklık görünümü azalır. Ciltte kolajen üretimini destekleyerek, elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Yaşlılık ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Cilt için güçlü bir antioksidandır.

HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.