SUGARBEAR WOMEN’S VITAMINS

Kadınlara Özel Multivitamin

  • Dünyanın ilk çiğnenebilen vegan multivitaminir.
  • Kadınların günlük beslenmelerinde eksik kalan vitamin ve mineralleri takviye amaçlıdır.
  • Cilt ve vücut sağlığını destekleyici ve enerji verici besin ögelerini içerir.
  • Omega-3, Vitamin B12, Vitamin D2, Vitamin E, Vitamin B5 ve Çinko ile sağlıklı bir metabolizma, doğal cilt güzelliği, güçlü saç ve tırnak büyümesi hedefler.
  • Vegan kaynaklı amino asitler vücutta kolajen üretimini hedefler.
  • Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler neticesinde güvenli ve yüksek kaliteli olduğu kanıtlanmıştır.
  • Buğday, Gluten, Soya, Süt Ürünleri, Sığır Eti, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yer Fıstığı İÇERMEZ.

İÇERİKLER

Vitamin D2: Vücudun kalsiyum ve fosforu absorbe etmesini sağlamaya yardımcı önemli bir vitamindir. Güçlü kemik gelişimi için doğru oranda Vitamin D2, Kalsiyum ve Fosfor alımı çok önemlidir.

Vitamin B6: B6 vitamini, insan vücudunda 100’den fazla biyolojik reaksiyonun gerçekleşmesi için gerekli olan bir mikro besin ögesidir. Beyin fonksiyonları üzerinde önemli etkileri bulunan B6 vitamini, sinirsel iletimi sağlayan nörotransmitterlerin üretimi için gereklidir. Bağışıklık sisteminin sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirebilmesi için gerekli olan proteinlerin sentezi için de B6 vitamini gereklidir.
Vitamin B12: Vücut içerisindeki hemen her hücrenin ihtiyaç duyduğu bir B vitamini türüdür. Vücut sağlığı için çok önemli olan bu vitamin, hücre yaşlanmasının önüne geçer. Sağlıklı saç, cilt ve tırnak için temel ihtiyaçtır. Yeni hücre üretilmesini ve derinin düzenli olarak yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda karbonhidratları enerjiye çevirir, yağı azaltır.
Vitamin B5: Pantotenik asit olarak da adlandırılan B5 vitamini, suda çözünen bir vitamindir. Kan hücreleri yapmak için gereklidir ve yiyeceklerin enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olur. Cilt bakımında ve cilt onarım sürecinde oldukça önemli bir role sahiptir. Cildin onarım sürecini hızlandırır ve cilt bariyerinin kalitesini arttırır.
Omega 3: Anti-aging özelliklere sahip güçlü bir antioksidandır.Daha sağlıklı bir cilt, güçlü kemik yapısı, sağlıklı bir sindirim sistemi ve kalp sağlığı için yararlı bir içeriktir.

Glisin: Üç amino asitten oluşan bir antioksidandır. Bağışıklık sisteminde büyük rol oynar. Vücudun ilaca karşı direncini önler.

Vitamin E: Yaşlanma karşıtı özelliğiyle bilinen bu vitamin, cilt ve saç sağlığını korur ve bağışıklık sistemini güçlü tutar. Güzel ve sağlıklı bir cilt görünümü için oldukça önemli olan bu içerik cildi yumuşatır, cilt kusurlarını gidermeye yardımcı olur ve tırnakları güçlendirir. Aynı zamanda hücreleri serbest radikallerin neden olduğu zararlardan korur ve hücre yenilenmesini hızlandırır. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucudur. Kolesterolü dengeler.

Folik Asit: Folik asit proteinlerin yapıtaşı olan aminoasitlerin birbirine dönüşmesini sağlar, DNA yapısındaki nükleik asitlerin yapımında ve kan hücrelerinin yapımı ve çoğalmasında etkilidir. Vücuttaki fonksiyonların devamlılığı için son derece önemli olan bu içerik, vücuda oksijen sağlayan sağlıklı kan hücrelerinin oluşmasına yardımcı olur. Eksikliği ile birlikte yorgunluk, halsizlik ve soluk bir ten rengi meydana gelebilir.

Biotin: Sağlıklı saç büyümesini destekleyen en önemli vitaminlerden biridir. Vücutta yağ asidi üreterek saç derisi sağlığını destekler. Biotin takviyesi saç kayıplarıyla savaşmaya ve saçları güçlendirmeye yardımcı olur.

Çinko: Sağlıklı bir metabolizma ve bağışıklık sistemi için önemli bir besindir. Hamilelik, bebeklik ve ergenlik döneminde normal büyümeyi ve gelişmeyi destekler.

Alfa-Linolenik Asit: Cilt elastikiyeti için gerekli kolajenin temel amino asididir. Ayrıca vücutta güçlü bir antioksidan olan glütatyon yapımı için gerekli üç amino asitten biridir.

Glutatyon: Yeşil yapraklı sebzelerde bulunan bitki bazlı bir Omega 3’dür. Çalışmalar bu önemli yağ asitlerinin kalp damar sağlığı, düşük kolesterol, düzenli kalp ritimleri ve kan basıncını desteklediğini göstermiştir.