Sugarbear Vitamins

Biotin, Vitamin C, Foik Asit İçeren Takviye Edici Gıda

  • Dünyanın ilk çiğnenebilen vegan vitaminidir.
  • 2016 yılından bu yana Amazon.com’da en çok satan vitamindir. #1 Bestselling
  • Biotin Vitamini saçın kalitesini arttırmaya,  daha uzun ve daha kalın saçlar elde etmeye yardımcı olur.
  • Sağlıklı saç ve tırnak büyümesi için gerekli olan vitaminleri takviye amaçlıdır.
  • Vitamin E, Vitamin C saçın elastikiyetini arttırır ve saçları güçlendirmeyi hedefler.
  • Biotin, Vitamin B6 ve Vitamin B5 saç dökülmelerini azaltmaya, kırılmaları önlemeye ve saçların yenilenmesine yardımcı olur.
  • Hormon içermediği için vücudun diğer bölgelerinde tüylerin uzamasına veya kalınlaşmasına sebep olmaz.
  • Buğday, Gluten, Soya, Süt Ürünleri, Sığır Eti, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yer Fıstığı İÇERMEZ.

İÇİNDEKİLER

Vitamin A: Kanda oksijen dolaşımını arttırmaya yardımcı olarak cilt ve saç derisi sağlığına katkıda bulunur.Artan oksijen dolaşımı sayesinde saç derisi beslenir ve güçlü saçlar elde edilir.

Vitamin D3: Çocuklarda kemik büyümesi ve diş gelişimi, yetişkinlerde kemik ve diş sağlığının korunması, yaşlılarda ise kemik erimesi ve diş sağlığının korunması için gerekli vitamindir. Sağlıklı bir kas sistemi için yeterli D vitamini alınması önemlidir.

Vitamin B6: Saç dökülmelerini önlemek için önemli bir vitamindir. Vücudun yeni hücre oluşturmasına ve saç derisine oksijen aktarımı sağlamasına yardımcı olarak, saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar.

Vitamin B12: Vücudun enerji ve kırmızı kan hücre üretim sürecini destekleyerek sağlıklı saç büyümesi sağlayan çok önemli bir vitamindir. Kırmızı kan hücreleri saç hücrelerine oksijen sağlayarak daha uzun saçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vitamin B5: Saçın doğal keratinini destekleyerek saç büyümesini harekete geçirir. Aşırı dökülme veya kırılmadan dolayı kaybedilen saçların yenilenmesini ve saçın istikararlı bir şekilde uzamasını sağlar.

Çinko: Sağlıklı bir metabolizma ve bağışıklık sistemi için önemli bir besindir. Hamilelik, bebeklik ve ergenlik döneminde normal büyümeyi ve gelişmeyi destekler.

İnostol: Zihin de dahil olmak üzere, vücuttan gelen emirlerin devamlılığını sağlamakta önemli bir rol oynar. Birçok araştırma, beyindeki düşük inositol düzeyinin depresyon, anksiyete ya da panik atak rahatsızlıklarını tetiklediğini göstermiştir. Ayrıca, inositolün üreme çağındaki kadınlarda yumurta kalitesi üzerine pozitif etkiler gösterdiği bilinmektedir.

Vitamin C: Vücutta güçlü saç uzaması için hayati rolü olan kolajen üretimini destekler. Saç derisini serbest radikal hasarına karşı koruyan önemli bir vitamindir.

Vitamin E: Saç yapısını iyileştirmeye ve saç derisini hasara karşı korumaya yardımcı önemli bir vitamindir. Vitamin C ile beraber alındığında saçları güçlendirir ve elastikiyetini arttırır.

Folik Asit: Vücut ve DNA onarımı için çok önemli bir vitamindir. Hücre bölünmesini destekleyerek saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar. Saç dökülmelerini ve incelmelerini önlemede önemli rol alır.

Biotin: Sağlıklı saç büyümesini destekleyen en önemli vitaminlerden biridir. Vücutta yağ asidi üreterek saç derisi sağlığını destekler. Biotin takviyesi saç kayıplarıyla savaşmaya ve saçları güçlendirmeye yardımcı olur.

İyot: Saç, cilt ve tırnak sağlığını destekleyen çok önemli bir bileşendir. Saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur, kırılmaları engeller. Zayıf tırnakları güçlendirir. Cilt üzerinde ise onarıcı etkiye sahiptir.

Kolin: Normal vücut fonksiyonları ve sağlık için önemli bir ögedir. Kolin çok az miktarda da olsa karaciğerde üretilmektedir fakat diyetle alınması zorunludur. Hücre yapısı , hücreler arası mesaj taşınması, yağların taşınması ve metabolizması , DNA sentezi, sinir sistemi üzerinde temel görevleri bulunmaktadır. Hafıza, ruh hali ve zekayı düzenlemede önemli bir rol oynayan bir nörotransmitter olan asetilkolini üretmek için gereklidir.