Slider Item

Hakkında

87 Yıl önce kurulan Gannassini Enstitüsü, sahip olduğu ürün çeşitliliği, hassas ve sorunlu ciltler için özel olarak hazırlanan formülleri ve doğal yaşam felsefesine hizmet eden markaları ile kozmetik ve farmasötik pazarda kalite ve güvenin adresi olmuştur. Doğa , sağlıklı yaşam ve iyi yaşlanma, grubumuzun var oluş sebebidir. 1972 yılında doğan grubun lider markası RILASTIL, sahip olduğu dermokozmetik birikim ve cilt elastikiyetine olan özeni ile cildinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayıp tedavi eden geniş ürün gamına sahip bir cilt bakım markasıdır. Kadınlara, cilt güzelliklerini sağlayarak hayatlarının her anında onlara eşlik etmeyi hedefleyen marka, araştırma ve bilime olan tutkusu ile cilt sağlığı ve güzelliğinin simgesi haline gelmiştir.

Etik değerlerinden şaşmadan yeniliğe ve güzelliğe adanan araştırmaları ile cildinizin ihtiyaçlarını RILASTIL ile keşfedin!

AQUA-Nemlilik

Kusursuz Nemlendirme

DAILY CARE Serisi

Arındırıcı ve sıkılaştırıcı bakım

INTENSE C-Aydınlatıcı ve Işıltı Veren Etki

Aydınlatıcı ve Işıltı Veren Etki

HYDROTENSEUR Serisi

Kırışıklık ve sıkılık kaybına karşı yapılandırıcı bakım

MULTIREPAIR-Anti-Aging Onarıcı Bakım

Erken Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Onarıcı Bakım

D-CLAR Leke Karşıtı

Cilt Lekeleri İçin İdeal Bakım

ACNESTIL-Akneli ve Yağlı Ciltler

Akneli ve Yağlı Ciltler 

XEROLACT-Çok Kuru ve Atopik Ciltler

Çok Kuru ve Atopik Ciltler

SMAGLIATURE

Çatlak Önleyici Onarıcı Bakım

SUN SYSTEM-Güneş Koruma

Etkili Güneş Koruma

CİLT VE ÇEVRE SAĞLIĞI & GÜVENLİĞİ

İnsanın doğayla olan ilişkisi, daha dünyaya geldiği ilk an başlar ve temel ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak devam eder. Çünkü insanlar beslenme, barınma, korunma ihtiyaçlarının ciddi bir kısmını doğadan karşılarlar. Bunun dışında insan, ekolojik denge içinde de bir yere sahiptir ve doğayla bir bütünlük içindedir.

Tüm yaşadıklarımızı ve düşüncelerimizi ele veren cildimiz gibi dünyamız da insan nüfusu arttıkça ve gelişimi sürdükçe değişime uğruyor, reaksiyon gösteriyor.

Çoğu durumda, çevreye zarar veren bir etken, cildimize de zararlı oluyor. İnsan ile doğa, birbiriyle doğrudan etkileşim halindedir.  Cildimiz ve dünyamız inkâr edilemez bir şekilde birbirine bağlı…Buna bir örnek verecek olursak cildin yaşlanma sürecini hızlandıran hava kirliliği, aynı zamanda ekosistemi yıkan bir etken. Dünyamızı gözlemleyen bilim insanları, dünyanın cilt ile olan bu benzerliğinin farkında.  Bu farkındalık ile doğaya ve cilde dost formülasyonlar ve ambalajlar kullanmaya devam ediyoruz.

Rılastil Türkiye Sosyal Medya Hesapları