DALGALI SAÇLAR İÇİN 3X YOĞUN NEMLENDİRİCİ ŞAMPUAN & BAKIM KREM

Hindistan Cevizi Kremi, Marula Yağı ve Shea Butter içeren ultra zengin formülü ile çok kuru, kabaran ve kontrol altına alması zor dalgalı & kıvırcık saçları 3 kata kadar neme doyurur, güçlendirir ve saçların daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ayçiçeği Tohumu Yağı içeren özel yapısı saçları nemliliğe karşı koruyarak elektriklenmenin azaltılmasına, saçların daha ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kolay tarama sağlar.

MÜKEMMEL DALGA BELİRGİNLEŞTİRİCİ KREM

Avokado Yağı, Soya Fasulyesi, Shea Butter ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş özel formülü saçta elektriklenmeye sebep olan nemliliği bloke ederek; kabaran ve elektriklenen saç tellerini kontrol altına almaya ve mükemmel bukleler elde edilmesine yardımcı olur. İçeriğinde yer alan İpek Proteinleri sayesinde saçların ipeksi ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.

 

NEMLENDİRİCİ DURULANMAYAN BAKIM KREMİ

Çok kuru, kabaran ve elektriklenen saç tellerine ekstra nemlilik sağlayan bu özel bakım kremi; Shea Butter, Avokado Yağı ve E Vitamini içeren özel formülü ile dalgalı ve kıvırcık saçları kontrol altına alarak yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve parlaklık katar.
Hafif yapısı saçlarda ağırlık hissi bırakmadan kusursuz bir bakım ve nemlilik sunar. Saç kırılmalarını önlemeye ve belirgin bukle görünümü elde etmeye yardımcı olur. Kolay tarama sağlar.

BESLEYİCİ VE YOĞUN NEMLENDİRİCİ BAKIM MASKESİ

Çok kuru, kabaran ve hasar görmüş saç tellerini, E Vitamini, Soya Fasulyesi, Avokado Yağı ve Shea Butter ile derinlemesine besler ve neme doyurur. Etkili İpek Proteini içeriği ile elektriklenen saç tellerini pürüzsüzleştirir. Saçların daha yumuşak, düzgün ve parlak görünmesini destekler.

 

Marc Anthony Sosyal Medya Hesapları