FOI Vitamins

Türkiye’nin En Yeni, En Lezzetli Vitamini!

 

  • Sağlıklı saç ve tırnak büyümesi için gerekli olan vitaminleri takviye amaçlıdır.
  • Formülünde yer alan Biotin, Folik Asit ve Vitamin D sayesinde saç dökülmesini azaltmaya ve daha güçlü tırnaklar elde etmeye yardımcı olur.
  • Biotin vitamini saçın kalitesini arttırmaya, daha uzun ve daha kalın saçlar elde etmeye yardımcı olur.
  • Biotin, Vitamin B6 ve Biotin B5 kırılmaları önlemeye, saçların sağlıklı uzamasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
  • Temelinde bilimi baz alan yenilikçi formüle sahiptir.
  • FOI Vitamins’de yapay kaynaklardan aroma, renk veya tatlandırıcı kullanılmamaktadır.
  • Çiğnenebilir formda geliştirilmiştir.

İÇİNDEKİLER

Vitamin A: Kanda oksijen dolaşımını arttırmaya yardımcı olarak cilt ve saç derisi sağlığına katkıda bulunur.Artan oksijen dolaşımı sayesinde saç derisi beslenir ve güçlü saçlar elde edilir.

Vitamin D2: Çocuklarda kemik büyümesi ve diş gelişimi, yetişkinlerde kemik ve diş sağlığının korunması, yaşlılarda ise kemik erimesi ve diş sağlığının korunması için gerekli vitamindir. Sağlıklı bir kas sistemi için yeterli D vitamini alınması önemlidir.

Vitamin E: Saç yapısını iyileştirmeye ve saç derisini hasara karşı korumaya yardımcı önemli bir vitamindir. Vitamin C ile beraber alındığında saçları güçlendirir ve elastikiyetini arttırır.

Vitamin C: Vücutta güçlü saç uzaması için hayati rolü olan kolajen üretimini destekler. Saç derisini serbest radikal hasarına karşı koruyan önemli bir vitamindir.

Vitamin B5: Saçın doğal keratinini destekleyerek saç büyümesini harekete geçirir. Aşırı dökülme veya kırılmadan dolayı kaybedilen saçların yenilenmesini ve saçın istikararlı bir şekilde uzamasını sağlar.

Vitamin B6: Saç dökülmelerini önlemek için önemli bir vitamindir. Vücudun yeni hücre oluşturmasına ve saç derisine oksijen aktarımı sağlamasına yardımcı olarak, saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar.

Biotin: Sağlıklı saç büyümesini destekleyen en önemli vitaminlerden biridir. Vücutta yağ asidi üreterek saç derisi sağlığını destekler. Biotin takviyesi saç kayıplarıyla savaşmaya ve saçları güçlendirmeye yardımcı olur.

Folik Asit: Vücut ve DNA onarımı için çok önemli bir vitamindir. Hücre bölünmesini destekleyerek saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar. Saç dökülmelerini ve incelmelerini önlemede önemli rol alır.

Vitamin B12: Vücudun enerji ve kırmızı kan hücre üretim sürecini destekleyerek sağlıklı saç büyümesi sağlayan çok önemli bir vitamindir. Kırmızı kan hücreleri saç hücrelerine oksijen sağlayarak daha uzun saçlar elde edilmesine yardımcı olur.

İyot: Saç, cilt ve tırnak sağlığını destekleyen çok önemli bir bileşendir. Saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur, kırılmaları engeller. Zayıf tırnakları güçlendirir. Cilt üzerinde ise onarıcı etkiye sahiptir.

Çinko: Sağlıklı bir metabolizma ve bağışıklık sistemi için önemli bir besindir. Hamilelik, bebeklik ve ergenlik döneminde normal büyümeyi ve gelişmeyi destekler.