Year Less Day Care SPF30

Süper Nemlendirici Güneş Kremi SPF30

Geniş spektrumlu SPF30 içeriğe sahip bu özel krem; cildi zararlı UVA/UVB ışınlarına, çevresel kirliliğe ve hasara karşı korumayı hedefler. Etkili formülü cilt yüzeyinde görünmez güçlü bir koruma kalkanı oluşturarak güneşten kaynaklı koyu leke oluşumu ve yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Ultra hafif yapısı ve kusursuz nemlendirme özelliği ile günlük bakım için idealdir. Aktif içerikleri cildin gençlik ışıltısını ve canlılığını sürdürmesine yardımcı olur.

 

  • SPF30 korumaya sahiptir.
  • Süper nemlendirici etkiye sahiptir.
  • Yaşlanma karşıtı bakım sağlar.
  • UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi koruma altına alır.
  • Cildi serbest radikal hasarına karşı korur. • İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Ürün İçeriği

GÜNEŞ FİLTRELERİ:Cildi güneşin zararlı etkilerinden korur, UVA ve UVB ışınlarını engelleyerek cilt kanseri riskini azaltır. Deri reaksiyonlarını, güneş yanıklarını ve koyu leke görünümünü önlemeye yardımcı olur.

SHEA BUTTER:Shea Butter nemlendirme ve yumuşatma özelliğiyle bilinir. Aynı zamanda antiinflamatuar etkisi de vardır. Shea Butter; egzama, iyileşme sürecindeki yaralar, yanıklar, kaşıntılar, akneler, kurumuş cilt, koyu lekeler, renk eşitsizliği, çatlak dudaklar, çatlaklar ve kırışıklıkları tedavi etmede oldukça etkili rol oynar. Shea Butter, UV ışınlarından cildi doğal olarak korur.

TOKOFEROL:Antioksidanların süperstarı olarak bilinir. Cildi oksidatif strese bağlı olumsuzluklardan korur. Ciltteki patolojik olayların sıklığını ve şiddetini azaltma olanağı sağlar.

VİTAMİN E:Güçlü bir antioksidandır. Cildi serbest radikallere, karşı korur. E vitamini cilt sağlığı ve görünümünde oynadığı önemli rolle bilinir. Enflamasyonu azaltır, cilde canlı bir parlaklık verir. 

ALLANTOIN:Ciltte iyileştirici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. İritasyon karşıtı özelliğe sahiptir.