The Uplıftıng Neck Serum

Sıkılaştırıcı Boyun ve Dekolte Serumu

Patentli SYN®-HYCAN içeriği, değerli havyar özleri ve vitamin kompleksi ile formülize edilmiş ultra konsantre yapıya sahip bu özel serum; çene, boyun ve dekolte bölgesinde yaşlanmanın her türlü belirtisi ile savaşmayı hedefler. Zengin formülü boyun ve dekolte bölgesinde yaş alma ile beraber kendini gösteren sarkma, elastikiyet kaybı ve kırışıklık oluşumu gibi problemleri önlemeye yardımcı olarak çok daha sıkı, toparlanmış, dolgun ve genç bir görünüm sunar. İleri düzey peptit teknolojisine sahip SYN®-HYCAN; ciltte kolajen ve hyalüronik asit üretimini harekete geçirerek sarkmaları önlemeye, cildi sıkılaştırmaya ve boyun kontürünü yeniden şekillendirmeye yardımcı olur. Etkili ve aktif içerikleri cildi kusursuzca nemlendirmeye, hücre yenilenmesini hızlandırmaya ve çevresel agresyonlara karşı korumaya yardımcı olur.

 

  • Boyun kontürünü şekillendirir.
  • Boyun ve dekolte bölgesinde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya ve kadifemsi bir cilt yapısı elde etmeye yardımcı olur.
  • Ciltte onarıcı ve yapılandırıcı etkiye sahiptir.
  • Daha aydınlık bir cilt görünümü sunar.
  • Güçlü antioksidan özelliği sayesinde cildi serbest radikallere karşı korur.
  • Cildin direncini arttırmayı hedefler.

Ürün İçeriği

SYN®-HYCAN TECHNOLOGY™:SYN-HYCAN tripeptit içeren bu özel teknoloji ciltte sıkılaştırıcı ve şekillendirici özelliğe sahiptir. Kolajen ve hyalüronik üretimini harekete geçirerek sarkmaların oluşmasını engeller.

ALTIN:Ciltte hücre yenilenmesini harekete geçirir, kırışıklık ve yaşlılık lekelerinin giderilmesinde etkilidir.

HAVYAR:Ciltte sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici ve parlaklık veren etkiye sahiptir.

ALLANTOIN:ciltte iyileştirici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. İritasyon karşıtı özelliğe sahiptir.

GLYCERIN:Hücrelerarası matrixde su dengesinin sağlanmasına yardımcı olur ve cildin özdengesinin korunmasını sağlar. Lipitlerin daha iyi çalışmasında önemli rol oynar.

E VİTAMİNİ:Güçlü bir antioksidandır. Cildi oksidatif stresden kaynaklı olumsuzluklara karşı korur.

KOLAJEN:Cildin gerginliği, parlaklığı ve elastikeyetini koruyabilmesi, cildin yaşlanma sürecini geciktirmesi açısından önemli aktif içeriklerin başında gelmektedir.

ÜZÜM ÖZÜ:Üzüm özü içerdiği hidroksiasid ve şeker konsantrasyonundan dolayı kullanılmaktadır. BIOWHITE içeriği ile aralarındaki aksiyon ile tirozinaz (melanin üretimini kontrol etmek için oranı sınırlayan enzim) üretimini kısıtlamaya yardımcı olur.

SHEA BUTTER:Cildi yumuşatma, nemlendirme ve elastikiyetini arttırma özellikleri ile bilinir.  İçerdiği vitaminler, mineraller, proteinler ve eşsiz yağ asitleri ile cilt için super besleyici ve nemlendirci özellikler taşır. Aynı zamanda iltihaplanma karşıtı özellikleri vardır.

KEÇİBOYNUZU ÖZÜ:Ciltte nemlendirici ve kırışıklık karşıtı özelliğe sahiptir.