The Ultımate Regeneratıng Day Cream

Yenileyici Lüks Anti-aging Gündüz Kremi

3 farklı patentli içeriği formülünde barındıran bu özel krem, lüks bir anti-aging bakım için geliştirilmiştir. %96.64 doğal kaynaklı içeriklerden elde edilen güçlü formülü premium bir cilt bakım deneyimi sunarak cildi kusursuzca yeniler, besler ve nemlendirir. Patentli içerikleri cildin çok daha genç ve canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Formülünde yer alan Provitamin A ve Vitamin E ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmayı, cilt sıkılığını arttırmayı ve cilt elastikiyetini geri kazandırmayı hedefler. Omega-6 açısından zengin yapısı ciltte detoks etkisi göstererek cildi derinlemesine nemlendirmeye, daha dolgun ve ışıltılı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

  • %96.64 doğal kaynaklı içeriklerden elde edilmiştir.
  • Her türlü yaşlanma belirtisi ile savaşır.
  • Sıkılık kaybı ve cilt tonu eşitsizliğini gidermeye yardımcı olur.
  • İnce çizgi görünümünü azaltır.
  • Mat ve cansız görünümü gidermeyi hedefler.
  • Kuruluk ve nemsizlik problemlerini gidermeye yardımcı olur.

Ürün İçeriği

AMIPORINE®ER: Güçlü bir antioksidan kaynağı olan ve cildin su akışını düzenleyen nar özlü ile formülize edilmiş bu patentli içerik, ciltte nem ve elastikiyet dengesini korumada aktif rol alan aquaporine isimli özel bir proteini uyararak cilde su akışını arttırmayı hedefler. Bu aktif içerik ciltte kolajen ve elastin üretimini harekete geçirerek epidermis tabakanın kalınlaşmasını sağlar. Böylece cilt çok daha genç ve canlı bir görünüme kavuşur.

COSME-PHTAMI®: Kivi meyvesinden elde edilen bu patentli içerik yorgun ciltleri canlandırmaya, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği olgun ve stresli ciltler için ideal bir bakım sağlar. Kuru ve hassas ciltlerde nemlendirme ve yumuşatma gibi özellikleri vardır.

LIPOLAMI®: Yüksek derecede etkili bu patentli içerik Omega-6 ile birlikte çalışarak cilt bariyerini korumaya yardımcı olur.

KAYISI YAĞI: Kuru ve hassas ciltlerde yatıştırıcı, yumuşatıcı, besleyici ve nemlendirici özelliklere sahiptir. Zengin vitamin içeriği yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcı olur.