The ULTIMATE NECK CREAM

Altın ve Havyar Özlü Boyun Kremi

Tripeptit içeren patentli SYN® -HYCAN içeriği, boyun ve dekolte bölgesinde yaşlanmanın her türlü belirtisi ile savaşmak için geliştirilmiştir. Bu özel formül ciltte kolajen ve hyalüronik asit üretimini harekete geçirerek sarkmaları önlemeye, cildi sıkılaştırmaya ve boyun kontürünü yeniden şekillendirmeye yardımcı olur. Yaşlılık belirtilerinin saklanamadığı bölgelerden biri olan boyun ve dekolte bölgesi için 24K Saf Altın ve besleyici Havyar özleri ile kusursuz bir anti-ageing bakım sunar. Dekolte bölgesinde görülen renk eşitsizliklerini gidererek homojen bir cilt görünümü hedefler.

 

  • Boyun bölgesindeki yatay, göğüs bölgesindeki dikey çizgileri doldurmaya yardımcı olur.
  • Boyun kontürünü şekillendirir.
  • Dekolte bölgesindeki yaşlılık lekelerini azaltmayı hedefler.
  • Cildin anında daha genç ve aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Boyun ve dekolte bölgesinde sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkiye sahiptir.
  • Güçlü antioksidan özelliği sayesinde cildi serbest radikallere karşı korur.
  • Yoğun nemlilik sağlar.

Ürün İçeriği

SYN®-HYCAN TECHNOLOG™:SYN-HYCAN tripeptit içeren bu özel teknoloji ciltte sıkılaştırıcı ve şekillendirici özelliğe sahiptir. Kolajen ve hyalüronik üretimini harekete geçirerek sarkmaların oluşmasını engeller.

ALTIN:Ciltte hücre yenilenmesini harekete geçirir, kırışıklık ve yaşlılık lekelerinin giderilmesinde etkilidir.

HAVYAR:Ciltte sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici ve parlaklık veren etkiye sahiptir.

ALLANTOİN:Ciltte iyileştirici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. İritasyon karşıtı özelliğe sahiptir.

GLYCERİN:Hücrelerarası matrixde su dengesinin sağlanmasına yardımcı olur ve cildin özdengesinin korunmasını sağlar. Lipitlerin daha iyi çalışmasında önemli rol oynar.

E VİTAMİNİ:Güçlü bir antioksidandır. Cildi oksidatif stresden kaynaklı olumsuzluklara karşı korur.

KOLAJEN:Cildin gerginliği, parlaklığı ve elastikeyetini koruyabilmesi, cildin yaşlanma sürecini geciktirmesi açısından önemli aktif içeriklerin başında gelmektedir.

ÜZÜM ÖZÜ:Üzüm özü içerdiği hidroksiasid ve şeker konsantrasyonundan dolayı kullanılmaktadır. BIOWHITE içeriği ile aralarındaki aksiyon ile tirozinaz (melanin üretimini kontrol etmek için oranı sınırlayan enzim) üretimini kısıtlamaya yardımcı olur.

SHEA BUTTER:Cildi yumuşatma, nemlendirme ve elastikiyetini arttırma özellikleri ile bilinir.  İçerdiği vitaminler, mineraller, proteinler ve eşsiz yağ asitleri ile cilt için super besleyici ve nemlendirci özellikler taşır. Aynı zamanda iltihaplanma karşıtı özellikleri vardır.

KEÇİBOYNUZU ÖZÜ:Ciltte nemlendirici ve kırışıklık karşıtı özelliğe sahiptir.