The Ultımate Lıftıng Serum

Sıkılaştırıcı Lüks Anti-aging Serum

4 farklı patentli içeriği formülünde barındıran bu lüks ve yüksek konsantrasyonlu serum; üst düzey sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.

%98.99 doğal kaynaklı aktif içerikleri ciltte güçlü lifting etkisi göstererek mükemmel bir anti-aging bakım sunar.

Doğal kaynaklı aktif içerikler yer çekimi etkisin meydan okuyarak yaş alma belirtilerini önlemeyi, cilt yenilenmesini hızlandırmayı, sıkı, gergin ve pürüzsüz bir cilt yapısı elde etmeyi hedefler.

  • %98.99 doğal kaynaklı içeriklerden elde edilmiştir.
  • Cilt sıkılığını arttırır ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur.
  • İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.
  • Mat ve cansız görünümü gidermeyi hedefler, aydınlık bir cilt yapısı sunar.
  • Kuruluk ve nemsizlik problemlerini giderir.

Ürün İçeriği

COSME-PHTAMI®RED CLOVER:  Kırmızı yonca çiçeğinden elde edilen bu patentli içerik yaşlanma karşıtı etkisi ile bilinir. İçerdiği yüksek seviyede izofilavon olgun ciltlerde sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Güçlü antioksidan özelliği, cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Cildin mikro sirkülasyonunu canlandırarak lekeli görünümü gidermeyi hedefler.

COSME-PHTAMI®ACAI BERRY: Antioksidan açısından zengin acai meyvesinden elde edilmiş bu patentli içerik, içerdiği yüksek seviyede vitamin ve mineraller sayesinde donuk ve yorgun cilt görünümünü gidererek daha canlı ve aydınlık bir cilt yapısı sunar.

AMIPORINE®ER: Güçlü bir antioksidan kaynağı olan ve cildin su akışını düzenleyen nar özlü ile formülize edilmiş bu patentli içerik, ciltte nem ve elastikiyet dengesini korumada aktif rol alan aquaporine isimli özel bir proteini uyararak cilde su akışını arttırmayı hedefler. Bu aktif içerik ciltte kolajen ve elastin üretimini harekete geçirerek epidermis tabakanın kalınlaşmasını sağlar. Böylece cilt çok daha genç ve canlı bir görünüme kavuşur.

AMIGEL®: Bu patentli içerik yumuşacık dokusuyla doğal jelleştirici özelliğe sahiptir. Cilt bakımında sentetik petrol bazlı jelleştiricilere ideal bir alternatiftir.