The Ultımate Age Correctıng Nıght Cream

Lüks Anti-aging Gece Kremi

6 farklı patentli içeriği bir arada sunan güçlü formüle sahip bu ürün bilim ve lüksün üst düzey birleşimi ile elde edilmiştir. %95.90 doğal kaynaklı aktif içerikler gece boyunca daha genç, aydınlık ve yenilenmiş bir cilt görünümü için çalışır. Güçlü izoflavon ve antioksidan kompleksi gece boyunca kolajen üretimini optimize ederek, kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı olur. Uyku esnasında çalışan aktif içerikler cildi yaş alma belirtilerine ve kuruluğa karşı savunarak çok daha genç, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt görünümü sunar. Antioksidan özelliği sayesinde cildi kirlilik dahil çevresel agresyonlara karşı korur.
  • %95.90 doğal kaynaklı içeriklerden elde edilmiştir.
  • Ciltte germe ve sıkılaştırma etkisine sahiptir.
  • Daha güçlü bir cilt yapısı sağlar.
  • İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.
  • 24 saat boyunca nemlilik sağlar.
  • Kuruluk ve nemsizlik problemlerini gidermeye yardımcı olur.
  • Ciltte onarıcı etkiye sahiptir.
  • İristasyonu yatıştırır ve duru bir cilt görünümü sağlar.
  • Cilt dokusunu düzelterek gözenek görünümünü minimize eder.

Ürün İçeriği

PADINAMI®: Kahverengi alglerden elde edilmiş bu güçlü patentli içerik, cildin nem dengesi için büyük önem taşıyan hyalüronik asitle birlikte glikoza minoglikan üretimini hızlandırır. Cilt dokusunu gözle görülür derecede pürüzsüzleştirerek, cilt dolgunluğunu arttırmaya yardımcı olur.

PROTECTAMI®: Etkisi bilimsel olarak test edilmiş bu patentli içerik, cilt üzerinde koruma bariyeri oluşturarak cildi kirlilik dahil çevresel agresyonlara ve yaş alma belirtilerine karşı korur. Kalsiyum emilimini arttırarak cildin direncini yükseltmeye yardımcı olur.

COSME-PHTAMI®SPIRULINA: Bu özel patentli içerik cildi nemlendirmeye, beslemeye ve yenilemeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği ile güçlü bir anti-aging bileşendir.

COSME-PHTAMI®IRIS BUTTER: Yüksek oranda izoflavon içeren bu patentli içerik güçlü bir anti-aging bileşendir. Olgun ciltlerde kırışıklık görünümünü azaltmaya, cildi yenilemeye ve nemlendirmeye yardımcı olarak daha genç ve duru bir cilt yapısı sunar.

COSME-PHTAMI®RED CLOVER: Kırmızı yonca çiçeğinden elde edilen bu patentli içerik yaşlanma karşıtı etkisi ile bilinir. İçerdiği yüksek seviyede izofilavon olgun ciltlerde sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Güçlü antioksidan özelliği, cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Cildin mikro sirkülasyonunu canlandırarak lekeli görünümü gidermeyi hedefler.

COSME-PHTAMI®WHITE LILY: Beyaz zambak çiçeğinden elde edilmiş bu patentli içerik; ciltte nemlendirme, yatıştırma, sıkılaştırma ve yeniden yapılandırma özelliklerini bir arada sunar.

SHEA BUTTER: Cildi yumuşatma, nemlendirme ve elastikiyetini arttırma özellikleri ile bilinir. İçerdiği vitaminler, mineraller, proteinler ve eşsiz yağ asitleri ile cilt için super besleyici ve nemlendirci özellikler taşır. Aynı zamanda iltihaplanma karşıtı özellikleri vardır. Yara izlerinin, egzamanın, yanıkların, koyu lekelerin, kırışıklıkların, kuru ciltlerin, dökülme problemi görülen ciltlerin, ve akneli ciltlerin tedavisinde kullanılır.

JAJOBA YAĞI: Ciltte yatıştırıcı ve yumuşatıcı özellikleri ile bilinen bu içerik; cildi çevresel faktörlere karşı korur ve kuruluğa karşı savunur. Yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir. Gözenekleri tıkamadan cildi kusursuzca nemlendirir ve ipeksi bir görünüm sağlar.