Repaır Sleepıng Cream

Onarıcı Gece Kremi

Patentli Matrixyl 3000, Shea Butter ve Allantoin içeren ileri düzey formüle sahip bu eşsiz gece kremi, cilt onarımı için gerekli olan nemi tüm gece boyunca cilde sunar. Gece boyunca çalışan etkin ve aktif içerikleri var olan kırışıklık görünümünü azaltmaya, oluşabilecek ince çizgileri önlemeye yardımcı olur. Güçlü formülü gece boyu cildi toparlamaya, sıkılaştırmaya, cilt yapısını iyileştirmeye ve yüz kontürünü belirginleştirmeye yardımcı olur. Uyku esnasında cilde nüfuz ederek kusursuz bir bakım ve nemlendirme sağlar. Ciltte ipeksi bir yumuşaklık bırakır.

 

  • Gece boyu cildi onarır, etkili bir bakım yapar ve nemlendirir
  • Var olan ince çizgi ve kırışıklık görünümü giderirken, yeni çizgi ve kırışıkların önlenmesine yardımcı olur
  • Ciltte sıkılaştırıcı etkiye sahiptir
  • Yüz kontürünü belirginleştirir
  • Cildi çevresel faktörlere karşı korur

Ürün İçeriği

DİŞ OTU: Eski zamanlarda diş ağrısı tedavisinde kullanılan bu bitki, yüz kaslarını rahatlatıcı etkisi sebebi ile günümüzde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmak, yaşlanma belirtilerini ve lekelerini gidermek amaçlı kullanılmaktadır.

MATRIXLY 3000: Temelde peptitlere dayanan bu içerik cilt matrixinin yenilenmesini hedefler. Cillte kolajen ve elastin üretimini destekler.

ALLANTOİN: Ciltte iyileştirici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. İritasyon karşıtı özelliğe sahiptir.

GLİSERİN: Hücreler arası matrixde su dengesinin sağlanmasına yardımcı olur ve cildin özdengesinin korunmasını sağlar. Lipitlerin daha iyi çalışmasında önemli rol oynar.

SHEA BUTTER: Cildi yumuşatma, nemlendirme ve elastikiyetini arttırma özellikleri ile bilinir.  İçerdiği vitaminler, mineraller, proteinler ve eşsiz yağ asitleri ile cilt için süper besleyici ve nemlendirci özellikler taşır. Aynı zamanda iltihaplanma karşıtı özellikleri vardır. Yara izlerinin, egzamanın, yanıkların, koyu lekelerin, kırışıklıkların, kuru ciltlerin, dökülme problemi görülen ciltlerin, ve akneli ciltlerin tedavisinde kullanılır.