PRO-YOUTH GLOW CREAM

Gençlik Işıltısı Veren Aydınlatıcı Krem

İNCE CİZGİ VE KIRIŞIKLIKLARIN CİLDİNİZİ ELE GEÇİRMESİNE İZİN VERMEYİN!

Pro-Youth Aydınlarıcı Krem, yaş alma belirtilerini gidererek cildin genç görünümünü destekler. Anti-oxidanlar açısından zengin içerikleri epidermisi koruma altına alır ve iritasyonu giderir. Sonuç; daha aydınlık, sıkı ve genç bir cilt görünümü! Kamelya ( A, B, C, D ve E vitaminleri açısından zengin),  argan yağı ve kahverengi algler ile formüle edilen ürün cildi nemlendir ve erken yaş alma belirtilerine karşı koruma sağlar. Jel dokusu ile cildi anında ferahlatır. Doğal aktif içeriklerin kombinasyonu zararlı çevresel faktölere karşı cildi korur.

 

  • Erken yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir
  • İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır
  • Serbest radikallere karşı cildi korur
  • Cilde dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır

Ürün İçeriği

KAHVERENGİ ALGLER: Kahverengi algler cildi nemlendirirken, sıkılaştırıp elastikiyetini arttırır. Güçlü bir anti-aging içeriktir. Hücre yıkımına sebep olan zararlı çevresel faktörlere karşı cildi korur. Dayanıklı bir cilt için desmosomes ve keratin yapılarına bağlı cildi kalsiyum sentezini harekete geçirerek hücre kohezyonunun sağlar.

Argan Yağı : İçerdiği vitaminler, mineraller ve güçlü antioksidanlar sayesinde cilde ihtiyacı olan nemliliği ve korumayı sağlar. Hücre oluşumunu harekete geçirir ve cilt elastikiyetini arttırır.

Ayçiçeği Çekirdeği Yağı: Ayçiçeği çekirdeği yağı nemlendirici özelliği ile bilinir. A ve E vitamini açısından zengin olup, zarar görmüş cilt hücrelerinin yenilenmesini destekler.

Kapril Glikol: Bitkisel kaynaklı kapril glikol bakteri oluşumunu engeller ve cildi nemlendirir.

Papaya özü: Soyucu etkisi ile bilinir. Ölü cilt hücrelerini giderip gözenekleri sıkılaştırır.

Arctium Lappa (Dulavrat Otu) Kökü Özü: Antioksidan açısından zengin Dulavrat kökü özü , cilt matriksini güçlendirir ve yatıştırıcı etkisi ile bilinir.

Atkuyruğu ektratı:  Eski Roman ve Yunan çağlarında kanamayı durduran özelliği ile kullanılan bitki yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Cildi canlandırır ve elastikiyetini arttırır.

Yeşil Çay Yaprağı Özü : Yeşil çay polyphenols ave anti-oxidanlar açısından zengin olup serbest radikalleri hedef alır ve cildin zarar görmesini engeller. Nemlendirici, yapılandırıcı ve anti-aging özellikleri bulunur. Yağ asidi içeriği ile cildin elastikiyetini ve dayanıklılığını arttırır. Antioksidan kaynağı olarak da bilinen Klorofil açısından zengin Yeşil Çay cildi toksinlerden arındırır ve iritasyonu alır. Cilt tonunu eşitler ve aydınlatır.

1. Yeşil çay antioksidan kaynağıdır. Cildi erken yaşlanmaya sebep olan zararlı çevresel fakötrlere karşı korur. En güçlü antioksidanlardan biri olan EGCG (epigallocatechin-3-gallate) içerir. EGCG yeşil çay’ın en etkili elementidir!

2. Vitamin C içeren yeşil çayın cildi aydınlatıcı etkisi vardır.

3. Cilt tonunu eşitler ve sağlıklı bir cilt görünümü bırakır.

4. Vitamin B2 içeren yeşil çay, cildi sıkılaştırır.

5. Yeşil çay cilt dokusunu iyileştirir ve iritasyonu alır. A vitamininin retinol formunu içerir ve

cilde etkili bir koruma sağlar.

6. Vitamin B3 özelliği ile Kızarıklığı gidermede etkilidir.

7. EGCG (epigallocatechin-3-gallate) sayesinde ciltte yağ dengesini sağlar

8. Kafein içeriği ile şişkinliği giderir.

9. Yeşil çay içerisinde bulunan Vitamin E cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

10.İnce çizgi ve kırışıklı görünümünü gidermeye yardımcı olur.