LIFT FLASH SERUM

Toparlayıcı & Aydınlatıcı Serum

Patentli COBIOLIFT™ içeriği ile geliştirilmiş bu sıkılaştırma serumu yaş alma ve yer çekimi ile birlikte görülen sarkma problemleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Güçlü lifting etkisine sahip COBIOLIFT, kinao tohumundan elde edilen patentli bir içeriktir. Bu özel içerik, cilt yüzeyi ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışarak, ciltte görünmez bir tabaka oluşturur ve yer çekimi
etkisine karşı cildi koruma altına alır.

İçeriğinde yer alan diğer aktif içerik Kinoa Özü, ciltte kolajen ve elastin üretimini destekleyerek yaşlanma belirtilerini azaltmaya, sarkmaları önlemeye ve cilt sıkılığını arttırmaya yardımcı olur.

 

  • Yer çekimi etkisi ile savaşır.
  • Kolajen ve elastin liflerini arttırmayı hedefler.
  • Daha sıkı, daha genç, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü sunar.
  • Yaş alma belirtilerine karşı cildin direncini arttırır.

Yer Çekimine Karşı Lifting Etkili Sıkılaştırıcı Serum!

Ürün İçeriği

COBIOLIFT: Kaslarda germe etkisine sahip, cilt sıkılığını arttırdığı klinik çalışmalar ile gözlemlenmiş patentli bir içeriktir. 3D yapısı cilt yüzeyiyle mükemmel bir uyum sağlayarak biyolojik bir tabaka oluşturur. Lifting etkisine sahip bu tabaka cildin daha sıkı, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar.

KİNOA ÖZÜ: Kinoa; vücudun doğal olarak üretmediği, mutlaka dışarıdan alınması gereken ve çok önemli bir aminosit olan lizini içerir. Ciltte kolajen ve elastin üretimi için çok önemli, aktif bir içeriktir. Ciltte yaşlılık belirtilerini azaltmaya, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.