HYALURONIC ACID + ARGAN SERUM

Hyalüronik Asit + Argan Yüz Serumu

Cilde optimal nemliliği sağlamak için geliştirilen bu özel serum, Hyalüronik Asit ve Argan Yağının güçlü birleşimi ile gün içerisinde nemliliğini kaybetmiş, yorgun ve mat ciltlere doğal güzelliğini ve aydınlığını geri kazandırmayı hedefler.

Omega 6 açısından zengin Argan Yağı ile cilt yapısını güçlendirirken, Hyalüronik Asit içeriği cildi neme doyurur ve cilde dolgunluk katar. Etkili ve aktif içerikler yaş alma belirtilerini gidermeye, ince çizgi ve kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Formülünde yer alan Allantoin ise cilt dokusunu iyileştirmeyi hedefler.

  • Cildi derinlemesine nemlendirir.
  • Yorgunluk belirtilerini gidermeye yardımcı olur.
  • Cilt yapısını güzelleştirerek, aydınlık bir görünüm sunar.
  • İlk çizgiler ve yaş alma belirtilerini minimize eder.
  • Cilt sıkılığını arttırır.

Ürün İçeriği

HYALÜRONİK ASİT:Doğası gereği, suyu sünger gibi emen ve ağırlığının 1.000 katından fazlasını dermist tabakada tutabilen hyalüronik asit bu sayede epidermis tabakanın kurumasını engeller ve cilt nemini dengede tutar. Böylelikle cilt daha gergin ve dolgun bir görünüm kazanır. Hyalüronik asit cildi nemlendirme açısından paha biçilmez bir içerik olup, aynı zaman etkili bir anti-agingdir.

ARGAN YAĞI:Dünyada “likit altın” olarak da bilinen Argan yağı içerdiği vitaminler, mineraller ve güçlü antioksidanlar sayesinde cilde ihtiyacı olan nemliliği sağlar. Argan yağı bilinenin aksine tüm cilt tipleri için uygun bir içeriktir. Pul pul dökülen kuru ciltleri besleyip nemlendirirken, yağlı ciltlerde sebum üretimini düzenler. Olgun ciltlerde ise yeni hücre oluşumunu harekete geçirir ve cilt elastikiyetini arttırır.

GLISERİN: Hücrelerarası seviyede cildin su dengesini sağlamadan sorumlu içeriktir. Nemlendirici özelliği sayesinde cildin daha sağlıklı ve yumuşak bir yapıya kavuşmasını sağlar.

ALLANTOİN: Cildi iritasyona karşı korur ve yeni hücre üretimine yardımcı olur.