HYALURONIC ACID + ARGAN CREAM

Hyalüronik Asit + Argan Yüz Kremi

Çok yönlü bir cilt bakım deneyimi sunmayı hedefleyen bu özel krem, Hyalüronik Asit ve Argan Yağı ile gün içerisinde nemini kaybetmiş yorgun ve mat ciltlere doğal güzelliğini ve aydınlığını geri kazandırmayı hedefler. Ciltte ilk yaş alma belirtilerini azaltmaya ve cildin genç görünümünü korumaya yardımcı olur.

Omega 6 açısından zengin Argan Yağı ile cilt yapısını pürüzsüzleştirirken, Hyalüronik Asit içeriği cildi neme doyurur. Kuruluktan kaynaklı çizgi görünümünü minimize ederek cilde dolgunluk ve yumuşaklık katar.

 

  • Cildi kusursuzca nemlendirir ve nemini uzun süre korumasını sağlar.
  • Yorgunluk belirtilerini gidermeye yardımcı olur.
  • Cilde yumuşaklık ve dolgunluk kazandırır.
  • İlk çizgiler, kırışıklık ve yaş alma belirtilerini önlemeye yardımcı olur.
  • Cilt sıkılığını ve elastikiyetini arttırır.

Ürün İçeriği

HYALÜRONİK ASİT: Doğası gereği, suyu sünger gibi emen ve ağırlığının 1.000 katından fazlasını dermist tabakada tutabilen hyalüronik asit bu sayede epidermis tabakanın kurumasını engeller ve cilt nemini dengede tutar. Böylelikle cilt daha gergin ve dolgun bir görünüm kazanır. Hyalüronik asit cildi nemlendirme açısından paha biçilmez bir içerik olup, aynı zaman etkili bir anti-agingdir.

ARGAN YAĞI: Dünyada “likit altın” olarak da bilinen Argan yağı içerdiği vitaminler, mineraller ve güçlü antioksidanlar sayesinde cilde ihtiyacı olan nemliliği sağlar. Argan yağı bilinenin aksine tüm cilt tipleri için uygun bir içeriktir. Pul pul dökülen kuru ciltleri besleyip nemlendirirken, yağlı ciltlerde sebum üretimini düzenler. Olgun ciltlerde ise yeni hücre oluşumunu harekete geçirir ve cilt elastikiyetini arttırır.

SHEA BUTTER: Cildi yumuşatma, nemlendirme ve elastikiyetini arttırma özellikleri ile bilinir.  İçerdiği vitaminler, mineraller, proteinler ve eşsiz yağ asitleri ile cilt için super besleyici ve nemlendirci özellikler taşır. Aynı zamanda iltihaplanma karşıtı özellikleri vardır.