DIAMOND RICH LUXURY SERUM

Elmas ve Havyar Özlü Yüz Serumu

Sıra dışı bir cilt bakım deneyimi sunan bu lüks formül, Saf Elmas Tozları, 3 farklı havyar özü, kolajen ve Vitamin A, C, E ile her türlü yaşlanma belirtisi ile savaşır.

Saf Elmas tozları uygulandığı anda cildi anında ışıltılı bir yapıya kavuşturur. Bu lüks içerik, ciltte eksfoliyasyon özelliği göstererek vitaminlerin ve yaşlanma karşıtı içeriklerin %50 daha fazla cilde nüfuz etmesini sağlar. Mikro elmas partikülleri ışığı yansıtarak kırışıklık görünümünü azaltır.

Aktif Kolajen ve Havyar özleri ile cilt yapısını onarmaya, cilt elastikiyetini ve sıkılığını arttırmaya ve kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Vitamin A, Vitamin C ve Vitamin E içerikleri cilt kalitesi arttırır, cildin doğal güzelliğini ve parlaklığını geri kazandırarak daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlar. Zengin yapısı cildin nem bariyerini yenilemeye, cildi korumaya ve kusursuzca nemlendirmeye yardımcı olur.

 

  • İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.
  • Cilt yapısını güçlendirirek, cilt elastikeyitini ve sıkılığını arttırır.
  • Kolajen üretimini destekler.
  • Erken yaş alma belirtilerine karşı korur.
  • Cilde enerji verir.
  • Cildi aydınlık ve bir görünüme kavuşturur.
  • Cildi kusursuzca nemlendirir

SEÇKİN, LÜKS, SIRA DIŞI

Saf Elmas Tozları, Değerli Havyar Özleri ve Kolajen ile sıra dışı bir cilt bakım deneyimi

Ürün İçeriği

ELMAS TOZU: Cildi anında parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturan değerli bir içeriktir. Ciltte kolajen üretimini destekleyerek daha sıkı, daha aydınlık ve yenilenmiş bir cilt görünümü sunar. Küçük moleküller cilt tarafından kolayca emilir ve nemi cilde hapseder. Yaş alma belirtileri, kırışıklık görünümü ve kızarıklık ile savaşır.

Bu lüks içerik, cilt yüzeyinde eksfoliyasyon etkisi göstererek vitaminlerin, nemlendirici içeriklerin ve yaşlanma karşıtı bileşenlerin cilde daha kolay nüfuz etmesine yardımcı olur. Ciltte yatıştırıcı ve pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir.

HAVYAR: Proteinler, karbonhidratlar ve yağ asitleri bakımından zengin havyar, cilt için mükemmel bir besleyicilik kaynağıdır. Ciltte kolajen üretimini arttırarak sıkılaştıran, cildi nemlendiren, hücresel oksijenlenmeyi ve yenilenmeyi harekete geçiren değerli bir içeriktir. Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Fosfor, Demir, Vitamin D, A, E, F ve mikroelementlerden oluşan zengin yapısı cilt tarafından absorbe edildiğinde, cildin hayati tüm fonksiyonları için çalışır. Cilde enerji verir ve cildin yenilenmesine destek olur.

Bu aktif içerik cildin alt tabakalarında çalışabilme özelliği ile hücreleri besler, uyandırır ve yaş alma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur.

Havyar özü; A, D, B1,, B2, B6 Vitaminlerinin yanı sıra glisin, lizin, histidine, arginin ve asparajin gibi aminoasitler yönünden inanılmaz zengin bir içeriktir. Tüm bu bileşenler cilt hücrelerinde metabolik süreçleri kuvvetlendirerek, yaşlanma sürecini yaşlatmaya yardımcı olur.

KOLAJEN: Dermis tabakanın ana bileşeni olan Kolajen, yaş alma sürecini geciktirmek, kırışıklık oluşumunu önlemek, sağlıklı ve güzel bir cilt görünümü elde edebilmek için çalışan aktif bir içeriktir. Cildin elastikiyetinden ve gücünden sorumlu olan bu içerik, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün giderilmesine, cildin daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

VİTAMİN A: Kolajen, elastin ve kan damarlarının bulunduğu dermis tabakanın kalınlaşmasını sağlayan Vitamin A, cilt yüzeyine doğru kan akışını hızlandırır ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlar. Ciltte kolajen depolanmasını hızlandırarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. Bununla beraber epidermis tabakanın hücresel yapısını onarmaya, rosacea belirtilerini azaltmaya, kahverengi leke oluşumunu ve pigmentasyon problemini önlemeye yardımcı olur.

Vitamin C: Sağlıklı ve dirençli bir cilt yapısı için çok önemli bir içeriktir. Ciltte kolajen üretimini desteklerek cilt elastiketini arttırır ve kırışıklık oluşumu önlemeye yardımcı olur. Yaşlılık lekeleri ve güneş hasarı üzerinde etkilidir.

VİTAMİN E: Çözünebilir lipitlerde doğal olarak bulunan, cildi oksidatif strese ve güneş hasarına karşı koruyan çok önemli bir antioksidandır.

SODYUM KONDROİTİN: Ciltte nemlendirici, iyileştirici ve pürüzsüzleştirici özelliklere sahiptir. Aynı zamanda hücrelerarası matrixi güçlendirir.

GLİSERİN: Hücrelerarası seviyede cildin su dengesini sağlamadan sorumlu içeriktir. Nemlendirici özelliği sayesinde cildin daha sağlıklı ve yumuşak bir yapıya kavuşmasını sağlar