DIAMOND RICH LUXURY CREAM

Elmas ve Havyar Özlü Yüz Kremi

Dünyanın en değerli içeriklerini bir araya getiren bu lüks bakım kremi, Saf Elmas tozları, Hayvar ve Kolajen birleşimi ile cilt direncini arttırarak yaş alma belirtileri ile savaşır. Bu özel formül, hasar görmüş hücreleri onarır ve ilk kullanımdan itibaren cilt aydınlık, yenilenmiş bir görünüme kavuşur.

Işıltı veren Elmas Tozları cildin üst tabakasında eksfoliyasyon etkisi göstererek bitki özlerinin ve yaşlanma karşıtı içeriklerin cilde çok daha kolay nüfuz etmesini sağlar. Mikro elmas partikülleri ışığı yansıtarak kırışıklık görünümünü azaltır. Aktif içerikleri cildin doğal savunma mekanizmasını harekete geçirir, cilt direncini arttırır, cildi yeniler, kırışıklık görünümünü yumuşatır, elastikiyet ve sıkılığını arttırır. Hafif yapısı ile cilt yüzeyinde çevresel agresyonlara karşı koruma bariyeri oluşturur. Bu eşsiz formül bilim ve lüksün en üst düzey birleşimini sunar.

 

  • İnce çizgi ve kırışıklıkları azaltır.
  • Hasar görmüş hücreleri onarmaya yardımcı olur.
  • Cildi çevresel hasara karşı korur.
  • Yaş alma sürecini geciktirir.
  • Cilde enerji verir.
  • Cildi aydınlık ve bir görünüme kavuşturur.
  • Cildi kusursuzca nemlendirir

Ürün İçeriği

ELMAS TOZU:Cildi anında parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturan değerli bir içeriktir. Ciltte kolajen üretimini destekleyerek daha sıkı, daha aydınlık ve yenilenmiş bir cilt görünümü sunar. Küçük moleküller cilt tarafından kolayca emilir ve nemi cilde hapseder. Yaş alma belirtileri, kırışıklık görünümü ve kızarıklık ile savaşır.

Bu lüks içerik, cilt yüzeyinde eksfoliyasyon etkisi göstererek vitaminlerin, nemlendirici içeriklerin ve yaşlanma karşıtı bileşenlerin cilde daha kolay nüfuz etmesine yardımcı olur. Ciltte yatıştırıcı ve pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir.

3 FARKLI HAVYAR:Proteinler, karbonhidratlar ve yağ asitleri bakımından zengin havyar, cilt için mükemmel bir besleyicilik kaynağıdır. Ciltte kolajen üretimini arttırarak sıkılaştıran, cildi nemlendiren, hücresel oksijenlenmeyi ve yenilenmeyi harekete geçiren değerli bir içeriktir. Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Fosfor, Demir, Vitamin D, A, E, F ve mikroelementlerden oluşan zengin yapısı cilt tarafından absorbe edildiğinde, cildin hayati tüm fonksiyonları için çalışır. Cilde enerji verir ve cildin yenilenmesine destek olur.

Bu aktif içerik cildin alt tabakalarında çalışabilme özelliği ile hücreleri besler, uyandırır ve yaş alma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur.

Havyar özü; A, D, B1,, B2, B6 Vitaminlerinin yanı sıra glisin, lizin, histidine, arginin ve asparajin gibi aminoasitler yönünden inanılmaz zengin bir içeriktir. Tüm bu bileşenler cilt hücrelerinde metabolik süreçleri kuvvetlendirerek, yaşlanma sürecini yaşlatmaya yardımcı olur.

KOLAJEN:Dermis tabakanın ana bileşeni olan Kolajen, yaş alma sürecini geciktirmek, kırışıklık oluşumunu önlemek, sağlıklı ve güzel bir cilt görünümü elde edebilmek için çalışan aktif bir içeriktir. Cildin elastikiyetinden ve gücünden sorumlu olan bu içerik, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün giderilmesine, cildin daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

VİTAMİN A:Kolajen, elastin ve kan damarlarının bulunduğu dermis tabakanın kalınlaşmasını sağlayan Vitamin A, cilt yüzeyine doğru kan akışını hızlandırır ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlar. Ciltte kolajen depolanmasını hızlandırarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. Bununla beraber epidermis tabakanın hücresel yapısını onarmaya, rosacea belirtilerini azaltmaya, kahverengi leke oluşumunu ve pigmentasyon problemini önlemeye yardımcı olur.

VİTAMİN C:Sağlıklı ve dirençli bir cilt yapısı için çok önemli bir içeriktir. Ciltte kolajen üretimini desteklerek cilt elastiketini arttırır ve kırışıklık oluşumu önlemeye yardımcı olur. Yaşlılık lekeleri ve güneş hasarı üzerinde etkilidir.

VİTAMİN E:Çözünebilir lipitlerde doğal olarak bulunan, cildi oksidatif strese ve güneş hasarına karşı koruyan çok önemli bir antioksidandır.

SHEA BUTTER: Cildi yumuşatma, nemlendirme ve elastikiyetini arttırma özellikleri ile bilinir.  İçerdiği vitaminler, mineraller, proteinler ve eşsiz yağ asitleri ile cilt için super besleyici ve nemlendirci özellikler taşır. Aynı zamanda iltihaplanma karşıtı özellikleri vardır.

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI: