Deep Moısture Rose Hydrator

Gül Özlü Aydınlatıcı Jel Krem

Ultra hafif yapıya sahip bu özel krem; Gül Özü, İncir Özü ve Aloe Vera gibi doğal aktif içerikleri ile cildi derinlemesine nemlendirmeyi, aydınlık ve sağlıklı bir cilt yapısı elde etmeyi hedefler.

Tazeleyici jel krem dokusu cilt tarafından kolayca emilerek canlı, dolgun ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Normal ve karma ciltlere özel geliştirilmiştir.

 

  • Ciltte gözle görülür derinlemesine bir nemlendirme sunar.
  • Canlandırıcı etkiye sahiptir.
  • Ciltte yağlı hissiyat bırakmayan hafif bir yapıya sahiptir.
  • Cilde kolayca nüfuz eder.
  • Güçlü antioksidan etkiye sahiptir.

Ürün İçeriği

RHODIOLA GÜL ÖZÜ:Gül, cildin doğal gliserin oranını güçlendirmeyi hedefler. Altın Kök de olarak bilinen Rhodiola; Doğu Sibirya’nın kutup bölgelerinde bulunur. Bu özel içerik ciltte yenileyici ve aydınlatıcı etkiye sahiptir. Üzüm çekirdeğinde, tarçında, yaban mersininde ve yeşil çayda da bulunan proantosiyanidin adlı güçlü antioksidanları içerir.

İNCİR ÖZÜ:İncir; cilt sağlığı açısından oldukça yararlı bir meyvedir. Ciltte nemlendirici ve besleyici etkiye sahiptir. İncir Özü, ayrıca ciltte mükemmel bir eksfoliasyon sağlayarak cildin ölü deri hücreleden arındırılmasına ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cilt yüzeyinin bozulmasını engeller.

ALOE VERA:Güney Afrika kökenli Aloe Vera, çok fazla yararlı özelliği olan bir bitkidir. Jel gibi görünen yeşil kısımlarının cilde dolgunluk sağladığı ve bir çok faydalı özelliğinin bulunduğu kanıtlanmıştır. Ciltte nemlendirici, koruyucu, cilt yapısını iyileştirici ve yenileyici özelliklere sahiptir.

ALLANTOIN:Ciltte iyileştirici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. İritasyon karşıtı özelliğe sahiptir.