DE LUXE GOLD SERUM

Altın ve Havyar Özlü De Luxe Serum

24K Saf Altının Havyar Özü ile birleşiminde oluşan lüks formülü, yaşlanma belirtilerine karşı cildi koruma altına alarak mükemmel bir anti-aging bakım sunar. Yaşlanma ve hormanal değişimler ile beraber ciltte görülen kırışıklık, kuruluk ve iritasyon problemlerine karşı etkilidir. Güçlü formülü ciltte lifting etkisi ile kırışıklık görünümünü azaltmaya, daha genç ve aydınlık bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Işıltılı yapısı ciltte parlak ve sağlıklı bir bitiş sunar.

 

  • Daha genç yaştaki kadınlar yıl içerisinde bir veya iki kez mevsimsel geçişlerde koruma veya kür olarak kullanabilir.
  • 24K Saf Altın içeriği ile cildin elastikeyitini arttırmaya, sarkmaları önlemeye ve daha sıkı bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur
  • Ciltte hormonal değişimlerden kaynaklı kuruluk, ince çizgi ve kırışık oluşumu, irtasyon ve cildin doğal parlaklığını yitirmesi gibi problemleri hedef alır
  • Yaşlılık lekelerini ve cilt tonu düzensizliğini önlemeye yardımcı olur
  • İnce çizgi ve kırışıkları yumuşatır
  • Havyar özü ile ciltte hücre yenilenmesini destekler, cildi besler ve canlandırır.
  • Anında daha aydınlık ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar

Ürün İçeriği

ALTIN: Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı altın anti-aging özellikler taşıyan bir maddedir. Altın iyonları kan akışını hızlandırarak o bölgede hücre yenilenmesini gerçekleştirir ve hücre içi iyonları harekete geçirir. Bu süreç ile formu bozulan hücreler yenilenir, ince çizgi ve kırışıklık görünümü azalır. Ciltte kolajen üretimini destekleyerek, elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Yaşlılık ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Cilt için güçlü bir antioksidandır.

HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.