DE LUXE GOLD MASK

Altın ve Havyar Özlü Aydınlatıcı De Luxe Maske

Zengin ve lüks formüle sahip bu aydınlatıcı maske, dünyanın en değerli minerali altını ve denizlerin en kıymetli içeriği havyarı bir arada sunar.

24K Saf Altın ve besleyici Havyar içerikleri cildin doğal ışıltısını geri kazandırmaya, daha aydınlık ve parlak bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur.

Aktif içerikleri her türlü yaşlanma belirtisi ile savaşarak, cilt yapısını iyileştirir, cilt tonunu düzenler, cildin daha genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını destekler.

 

  • Haftalık bakımda cilde ihtiyaç duyduğu derinlemesine anti-aging bakımı sağlar.
  • 24K Saf Altın ile ciltte anında ışıltılı bir görünüm bırakır.
  • İnce çizgileri yumuşatır ve kırışıklıkların yoğunluğunu azaltmaya yardımcı olur.
  • Saf ve temiz bir cilt sağlar.

Ürün İçeriği

  1. ALTIN: Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı altın anti-aging özellikler taşıyan bir maddedir. Altın iyonları kan akışını hızlandırarak o bölgede hücre yenilenmesini gerçekleştirir ve hücre içi iyonları harekete geçirir. Bu süreç ile formu bozulan hücreler yenilenir, ince çizgi ve kırışıklık görünümü azalır. Ciltte kolajen üretimini destekleyerek, elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Yaşlılık ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Cilt için güçlü bir antioksidandır.
  2. HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.