BRIGHTENING MOISTURIZER

Renk Düzenleyici & Aydınlatıcı Krem

IŞILDAYAN VE CANLI BİR CİLT GÖRÜNÜME KAVUŞMAK HAYAL DEĞİL!

Yeni jenerasyon nemlendirici, aydınlatıcı özelliği , yumuşak ve hafif dokusu ile favoriniz olmaya aday!Ürünün formülasyonunda kullanılan güçlü aktif içerikler [vitamin C + AHAs: lactic malic citric], sayesinde cildiniz her zamankinden aydınlık, sıkı ve sağlıklı. Hyaluronic acid desteğiyle de cildi neme doyuran krem, cildi anında doldurarak çizgi görünümünü gideriyor ve pürüzsüz bir cilt görünümü vaad ediyor.

 

  • Leke görünümünü azaltır.
  • Cilt tonunu iyileştirir.
  • Cildi canlandırıp aydınlatır.
  • Kızarıklık görünümünü giderir.
  • Çevresel faktörlere karşı cilde bariyer oluşturur.
  • Ağır metallerden arınmış yoğun antioksidan içerikleri ile Hücre yıkımını engeller.
  • Hava kirliliği, rüzgar ve güneş gibi faktörlere karşı cildi Korur.

Ürün İçeriği

Ginseng, Elma, Şeftali, Buğday ve Arpa’dan oluşan bitki özleri : Suda çözülebilir bitkisel içeriklerden elde edilen bitki özleri, cildi hava kirliliğine ve diğer çevresel faktörlere karşı korur.

Yapılan Klinik Test Sonuçlarına göre:

– Ağır metal kaynaklı peroksidasyonu önler

– Hücresel canlılığı korur

– Kava kirliliğine karşı hücrelere koruma sağlar

3 farklı AHA: Lactic Acid: Lactic acid soyucu etkisi ile bilinir. Ölü hücreleri epidermisten arındırır, canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümü bırakır. Hücre yenilenme sürecini hızlandırır ve çizgi görünümünü giderir. Laktik asit hiperpigmentasyona, yaş lekelerine ve mat cilde sebebiyet veren diğer faktörelere karşı kullanılan bir içeriktir.

Malic Acid: Malic acid cildi yumuşatıp aydınlık bir görünüm kazandırır. Alpha hydroxy acid (AHA) ailesinin bir üyesidir. Dermatologların görüşüne göre vücudumuz doğal olarak malik asit üretir ama günde 1-2 damla cilt bakımı rutininde ekstradan uygulanmasının cilde birçok yararı olur. Sadece soyucu olarak değil aynı zamanda cilt pH’ını dengeleyen bir içeriktir. Büyük moleküllü olmasından dolayı yavaş emilim sağlar bu yüzden hassas ciltler tarafından da rahat kullanılabilir.

Citric acid: Citric Acid cildi güneş ışığının zararlı etkilerine karşı koruyan bir antioksidandır. Ölü hücreleri cildin üst katmanından arındırır ve pürüzsüz bir cilt görünümü bırakır.

Vitamin C Kokteyli: Polyphenols, vitaminler, enzimler, meyve asitleri ve amino asitler açısından zengin kokteyl, yoğun antioksidan özelliği ile cildi zararlı çevresel faktörlere karşı korur. Cildin elastikiyetini arttırıp yaş alma belirtilerine karşı koruma sağlar. Enzimler ve meyve asitleri cildi nazikçe soyar ve aydınlık bir görüntü bırakır. Cilt nemini destekleyici özelliği bulunur.