UV EYE PROTECTION SPF30

SPF30 Göz Bakım Kremi

İçerdiği UV filtreleri ve güçlü antioksidanlar sayesinde göz çevresini güneşin zararlı ışınlarına, çevresel faktörlere ve erken yaşlanmaya karşı korur. Cilde hızlıca nüfuz ederek hassas göz çevresinde güçlü bir koruma kalkanı oluşturur ve cildi UVA-UVB ve UVC ışınlarının zararlı etkilerinden korur.

  • Cildi besler, yatıştırır, canlandırır ve bakım yapar.
  • Koyu Halka Düzenleyici Göz Serumu kullananlar gündüz bakımında serum sonrası uygulamalıdır.

Ürün İçeriği

ÇİNKO: UVA, UVB ve UVC filtre özelliğine sahiptir.

AK DUT: Japon ağaçlarının taze yapraklarından elde edilir. Şişkinlik ve iltihaplanma karşıtı özelliğe sahiptir. Tirozinaz üretimini kısıtlar.

E VİTAMİNİ: Güçlü bir antioksidandır. Cildi oksidatif stresden kaynaklı olumsuzluklara karşı korur. Ciltteki patolojik olayların sıklığını ve şiddetini azaltma olanağı sağlar.

TOKOFEROL: Antioksidanların süperstarı olarak bilinir. Cildi oksidatif strese bağlı olumsuzluklardan korur. Ciltteki patolojik olayların sıklığını ve şiddetini azaltma olanağı sağlar.

MİNERAL KURU YAĞ: Mineral yağ ve petrolatum (saf vazelin) ciltte iritasyona sebep vermeden etkili bir nemlendirme sunar.

SHEA BUTTER: Ciltte nemlendirici ve yumuşatıcı etkiye sahiptir. Shea butter yara izleri, egzama, yanıklar, döküntüler, akne, şiddetli kuru cilt, lekeler, koyu lekeler, ciltte renk değişiklikleri, çatlamış dudaklar, çatlaklar ve kırışıklıklar gibi cilt problemlerinin tedavisinde etkilidir. Ayrıca doğal uv filtesi görevi görür.

ALLANTOİN: Cildi iritasyona karşı korur ve yeni hücre üretimine yardımcı olur