PRECIOUS GOLD EYE SERUM

Precious Gold Göz Serumu

24K Saf Altın ve Havyar Özü birleşiminden oluşan lüks formülü göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerini, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltarak, cildin daha genç ve daha taze görünmesine yardımcı olur. Güçlü birleşimi göz çevresinde lifting etkisi ile daha sıkı, toparlanmış bir görünüm sunarken, hassas göz çevresinde kuruluk ve şişkinlik ile savaşır. Ciltte aydınlık bir görünüm bırakır.

  • Gözaltında altın ışıltısı bırakır.
  • Lüx formülü ile yaş alma belirtilerine karşı savaşır, ince çizgi, kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.
  • Elastikiyeti arttırır, sıkılaştırır, şiş göz altı ve koyu gözaltı halka görünümünü azaltır.
  • Göz çevresini aydınlatır ve göz kontürünü belirginleştirir.
  • Anında ferahlık hissi verir.
  • 3 toplu roller soğutucu başlık ile etkili bir masaj uygulaması ve rahatlama sağlar.

Ürün İçeriği

ALTIN: Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı altın anti-aging özellikler taşıyan bir maddedir. Altın iyonları kan akışını hızlandırarak o bölgede hücre yenilenmesini gerçekleştirir ve hücre içi iyonları harekete geçirir. Bu süreç ile formu bozulan hücreler yenilenir, ince çizgi ve kırışıklık görünümü azalır. Ciltte kolajen üretimini destekleyerek, elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Yaşlılık ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Cilt için güçlü bir antioksidandır.

HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.