PRECIOUS GOLD EYE MASK

Altın ve Havyar Özlü Göz Maskesi

Bilim ve lüksün üst düzey kombinasyonu ile yaratılan bu değerli göz maskesi; nazik göz bölgesinde daha genç, sağlıklı ve taze bir görünüm sunar.

24K Saf Altın ve besleyici Havyar Özü birleşiminden oluşan değerli formülü, göz kontürünü şekillendirmeye, göz çevresinde ince çizgi ve kırışıklık oluşumunu önlemeye, ciltte daha genç, sağlıklı ve aydınlık bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Eşsiz ve aktif içerikleri cildin parlaklığını arttırır, besler, nemlendirir ve etkili bir anti-aging bakım sunar.

  • İnce çizgi ve kırışıklıkları yumuşatır.
  • Cildin doğal nem bariyerini korur ve lipit üretimini dengeler.
  • Cilt tonunu düzenler.

Ürün İçeriği

ALTIN:Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı altın anti-aging özellikler taşıyan bir maddedir. Altın iyonları kan akışını hızlandırarak o bölgede hücre yenilenmesini gerçekleştirir ve hücre içi iyonları harekete geçirir. Bu süreç ile formu bozulan hücreler yenilenir, ince çizgi ve kırışıklık görünümü azalır. Ciltte kolajen üretimini destekleyerek, elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Yaşlılık ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Cilt için güçlü bir antioksidandır.

HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.