LIFTOX EYE SERUM

LIFTOX Göz Serumu

Değerli Havyar Özü, Kolajen ve Yılan Zehri Peptitini bir araya getiren eşsiz formülü ile göz çevresini sıkılaştırmaya ve toparlamaya yardımcı olur.

Yaşlanma, gözleri kısarak bakma veya mimik hareketlerinden dolayı oluşan kırışıklıklarda lifting etkisi yaratarak ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasını destekler.

Aktif içerikleri ile cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir, göz çevresinde daha genç ve aydınlık bir görünüm sunar. Soğuk metal roll-on başlığı sayesinde göz çevresinde mükemmel bir masaj uygulaması ve rahatlama sağlar.

  • Botoks kalıcılık süresinin uzatılmasına yardımcı olur.
  • Soğuk metal roll-on başlığı göz çevresine masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlama sağlar.
  • Hem gece hem gündüz kullanımı için uygundur. Gün içerisinde ihtiyaç duyulduğunda makyaj üzerine uygulanabilir.

Ürün İçeriği

YILAN ZEHRİ PEPTİTİ: Kas kasılmasını engelleyerek ciltte botoks bir etki yaratır. Kırışıklık karşıtı özellikleri yüz kaslarını gevşetir ve pürüzsüzleştirici bir etki bırakırak çizgileri yumuşatır.kaslarda kasılmayı engellediği için ifade çizgilerinden oluşan kırışıklık görünümü meydana gelmez.

KOLAJEN: Cildin yaşlanma sürecini geciktirir. Cildin elastikiyetini arttırır ve parlaklığının korunmasına yardımcı olur.

HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.

ALOE VERA: Cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve gözle görülür yaşlılık belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olur.

SOYA ÖZÜ: Güçlü bir antioksidandır. Yaşlanma süreciyle etkin bir şekilde savaşır.