LIFTOX EYE SERUM

Lıftox Eye Serum

Göz çevresine yönelik havyar özü, kolajen ve yılan zehri peptiti içeren bu lüks sıkılaştırma ve toparlama serumu cildi gençleştirmeye yardımcı olur. Yaşlanma, gözleri kısarak bakmak veya mimik hareketlerinden dolayı oluşan kırışıklıklarda lifting etkisi yaratır ve kırışıklıkları doldurur.
Aktif içerikleri ile cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir, göz çevresinde daha genç ve aydınlık bir görünüm sunar. Etkili yılan zehri peptiti ile formunu yitirmiş, kasılan ve büzüşen ve dolayısıyla kırışıklığa sebep olan kas liflerini gevşetir ve ince çizgileri açar.
  • Göz çevresinde Lifting etkisi yaratır.
  • Düzenli kullanımda göz kontürünü şekillendirmeye ve toparlamaya yardımcı olur.
  • Botoks kalıcılık süresinin uzatılmasına yardımcı olur.
  • Soğuk metal roll-on başlığı göz çevresine masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlama sağlar.
  • Gün içerisinde ihtiyaç duyulduğunda makyaj üzerine uygulanabilir.

Ürün İçeriği

YILAN ZEHRİ PEPTİTİ: Kas kasılmasını engelleyerek ciltte botoks bir etki yaratır. Kırışıklık karşıtı özellikleri yüz kaslarını gevşetir ve pürüzsüzleştirici bir etki bırakırak çizgileri yumuşatır.kaslarda kasılmayı engellediği için ifade çizgilerinden oluşan kırışıklık görünümü meydana gelmez.

HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.

KOLAJEN: Cildin yaşlanma sürecini geciktirir. Cildin elastikiyetini arttırır ve parlaklığının korunmasına yardımcı olur.

ALOE VERA: Cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve gözle görülür yaşlılık belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olur.

SOYA ÖZÜ: Cildi onararak daha sıkı ve canlı görünmesine yardımcı olur.