LIFTOX 360° EYE CREAM

LIFTOX 360° Göz Kremi

Yılan Zehri Peptiti, Aloe Vera, Argan Yağı ve Shea Butter birleşiminden oluşan eşsiz formülü ile cildin elastikiyetini arttırmaya, toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Düzenli kullanımda göz kontürünü şekillendirir.

Derin hücresel seviyelerde etkili olarak kas kasılmalarından kaynaklı ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmayı hedefler.

Aktif içerikleri hassas göz çevresini besler, pürüzsüzleştirir ve daha genç, aydınlık bir cilt görünümü sunar.

  • Botoks kalıcılık süresinin uzatılmasına yardımcı olur.
  • Mimik çizgileri üzerinde etkilidir.
  • Liftox Lifting Göz Serumu’nun etkisini kuvvetlendirir.

Ürün İçeriği

ARGAN YAĞI: Dünya’da ‘’likit altın’’ olarak da bilinen argan yağı içerdiği vitaminler, mineraller ve güçlü antioksidanlar sayesinde cilde ihtiyacı olan nemliliği sağlar. Argan yağı bilinenin aksine tüm cilt tipleri için uygun bir içeriktir. Pul pul dökülen kuru ciltleri besleyip nemlendirirken, yağlı ciltlerde sebum üretimini düzenler. Olgun ciltlerde ise yeni hücre oluşumunu harekete geçirir ve cilt elastikiyetini arttırır.

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI: Üzüm çekirdeği yağı hücre zarını güçlendiren linoleik asit içerir ve cildin kalitesini arttırır. Antioksidan özelliği sayesinde gözeneklerin tıkanmasını engeller ve cildi erken yaşlanmaya karşı koruma altına alır. Cilt dokusunu sıkılaştırır ve cilt tonunu düzenler. Hassas ciltler için uygun bir içeriktir. Koyu halka görünümünü gidermede yardımcıdır.

ALOE VERA: Cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve gözle görülür yaşlılık belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olur.

SHEA BUTTER: İçerdiği vitaminler, mineraller, proteinler ve eşsiz yağ asitleri ile cilt için süper besleyici ve nemlendirci özellikler taşır.