EYE ILLUMINATOR

Mavi Işık Etkilerine Karşı Aydınlatıcı Göz Kremi

Araştırmalar sadece UV ışınlarının değil, bilgisayar, akıllı telefon gibi elektronik aletlerden yayılan mavi ışığın da cilt ve göz sağlığı açısından büyük riskler taşıdığını ortaya koymaktadır. Mavi ışığın beynimize gönderdiği sinyaller serbest radikal oluşumunu hızlandırmakta, ciltte ve göz çevresinde elastin liflerinin ve kolajenin azalmasına sebep olmaktadır. Her gün maruz kaldığımız bu zararlı ışıklar, aynı zamanda cildimizi stres kaynaklı hücre hasarına maruz bırakarak, oksidatif ve hücresel hasara yol açmakta, erken yaşlanmaya sebep olmaktadır.

Tüm bu sebeplerden ötürü Eye Illimunator ışık kirliliği ile savaşmak için titizlikle geliştirilmiştir

Çevresel kirliliğin ve mavi ışığın zararlı etkilerine meydan okuyan bu yenilikçi formül, göz çevresini koruyucu etkiye sahiptir. Aktif bileşenleri cilt bariyerini güçlendirir ve oksidatif hasarın etkilerini minimize ederek erken yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur.

Göz çevresinde aydınlatıcı etkiye sahip bu özel krem; mavi ışıktan kaynaklı mat görünüm, yaşlanma, koyu halka oluşumu ve şişkinlik gibi istenmeyen etkileri gidermeyi hedefler.

Antioksidan özelliğe sahip yapısı güçlü bir cilt savunma sistemi sağlayarak, cildin kalitesini arttırır, genç ve parlak görünümünü korumaya yardımcı olur. Daha sağlıklı ve aydınlık bir cilt yapısı elde etmeye yardımcı olur

  • Göz çevresini mavi ışık hasarına ve çevresel kirliliğe karşı korur.
  • Aydınlatıcı etkisiyle mat ciltlerde doğal parlaklığı geri kazandırır.
  • Göz çevresini pürüzsüzleştirir ve ışıltı katar.
  • Koyu halka, kızarıklık ve şişkinlik görünümünü gidermeye yardımcı olur.
  • Göz çevresini erken yaş alma belirtilerine karşı korur.
  • İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  • İçerdiği bitki özleri ile cildi besler.
  • Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

Ürün İçeriği

BUTTERFLY BUSH FLOWER (Kelebek Çalısı) ÖZÜ: Adını kelebekleri üzerine çekmesinden alan Çin kökenli çiçekli bir bitkidir. Cildi oksidatif strese karşı koruyarak hücresel yaşlanmanın belirtilerini azaltır. Melanin üretimini kısıtlamaya yardımcı bir içeriktir. İristasyon karşıtı özelliği sayesinde cildi yatıştırır ve pürüzsüzleştirir. Güçlü, doğal aktif bir içeriktir.

CAESALPINIA SPINOSA MEYVE ÖZÜ: Caesalpinia Spinosa (Tara) Peru’da yetişen tropikal bir bitkidir. Kappaphycus Alvarezii Özü (Elkhorn deniz yosunu) ile çalışarak cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturarak, cildi çevresel agresyonlara karşı korur.

YASEMİN ÇİÇEĞİ ÖZÜ: Yatıştırıcı, sakinleştirici ve pürüzsüzleştirici özellikleri ile bilinen bir içeriktir.
Cilt yenilenmesine ve sağlıklı bir cilt görünümü elde edilmesine yardımcı olur.
Calendula Officinalis Flower (Aynısefa-Kadife Çiçeği) Özü: Antiseptik özelliğe sahip bir bitkidir.
Akne oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ciltte kolajen üretimini harekete geçirir ve kuruluk ile savaşır.
Doğal antioksidan kaynağıdır.

CALENDULA OFFICINALIS FLOWER (AYNISEFA-KADİFE ÇİÇEĞİ) ÖZÜ: Antiseptik özelliğe sahip bir bitkidir. Akne oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ciltte kolajen üretimini harekete geçirir ve kuruluk ile savaşır. Doğal antioksidan kaynağıdır.