EYE CARE ANTI FATIGUE GEL

Yorgunluk ve Şişkinlik İçin Göz Jeli

Göz çevresinde dinlendirici ve canlandırıcı etkiye sahip bu eşsiz göz jeli, içerdiği Hyaluronik Asit , Gül Suyu ve Hidrolize Soya Proteini ile yorgunluk belirtilerinin, şişkinlik ve ince çizgi görünümünün giderilmesine yardımcı olur.

Yağ içermeyen yapısı ciltte hızlıca emilerek taze ve canlı bir görünüm sunar. Özellikle uzun süreli seyahatler ve bilgisayar kullanımı ile yorulan gözlerde ifadeyi canlandırır.

Tüm cilt tipleri için uygundur

  • Gün içerisinde ihtiyaç duyulduğunda makyaj üzerine uygulanabilir

Ürün İçeriği

GÜL SUYU: Ciltte yatıştırıcı ve dekonjestan etkiye sahiptir.  Cildi yorgunluk belirtilerine ve çevresel faktörlere karşı koruma altına alır.

HİDROLİZE SOYA PROTEİNİ: Hidrolize soya protein ciltte nemlendirici ve bakım yapıcı özellikleri ile bilinir. Cildi hormonal değişimlerden kaynaklı yaşlanmaya karşı korur, genç ve aydınlık görünümünü kazanmasına yardımcı olur. Hücresel oksijenlenmeyi harekete geçirir.

SODYUM HYALÜRONAT: Suyu tutarak cilde hacim ve dolgunluk verir. Aynı zamanda çok iyi bir nemlendirici ve sıkılaştırıcı maddedir.

GLİSERİN: Hücrelerarası su dengesini ve hücrelerin kendi metabolizmasını korumaya yardım eder. Ayrıca lipitlerin (organic bileşenler) daha iyi çalışmasına yardım ettiği de bilinir.