ENERGY SHOT VITAMIN EYE CREAM

Energy Shot Vitamin Göz Kremi

GÖZ ÇEVRENİZİN VİTAMİN DESTEĞİNE Mİ İHTİYACI VAR?

VİTAMİN SHOT GÖZ KREMİNİ KEŞFEDİN!

Yoğun hayat temposu, stres ve yorgunluk… Dış etkenlere ve hızlı hayat temposuna karşı kalkan oluşturan jel krem, antioksidan etkili VIT C + 7 ve yoğun nemlendirme özelliğine sahip güçlü hyaluronik acid ile cildinizdeki yorgunluk belirtilerine savaş açıyor! Stresli ve yorgun görünüme karşı günlük vitamin desteği sağlayan nemlendirici, göz kontürünüz için muhteşem bir enerji kaynağı görevi görüyor.

Yoğun antioksidan içeriği ile sadece göz çevresini zararlı çevresel faktörlere karşı koruyup, koyu halkaları gidermekle kalmıyor, aynı zamanda yoğun nem desteği ile çizgi görünümünü minimuma indiriyor.

  • Nem bariyerini onarıp, göz çevresinin daha aydınlık ve canlı görünmesini sağlayan etkili ikili Vitamin C ve hyaluronik acid, göz çevresinin ihtiyacı olan günlük enerji ve bakımı en doğal şekilde sunuyor.
  • Pürüzsüz Jel krem dokusuyla göz çevresi tarafından anında emilen ürün, tüm cilt tipleri için dinlenmiş ve dinç bir göz çevresi vaat ediyor.

 

Ürün İçeriği

VITAMIN KAYNAĞI MEYVE KOKTEYLİ: Antioksidan açısından zengin meyvelerden elde edilen, C, A, B, B2, PP, B5, B6, H ve B9 vitaminlerini barındıran bu süper kokteyl, göz çevresini aydınlatıp canlandırır. Acerola (Barbados kirazı) vitamin C açısından zengin güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Portakal, vitamin C; besleyici amino acidler, meyve asitleri ve koruyucu citrus flavonoidleri içerir. Papaya ise doğal peeling görevi görür.

Hyaluronic Acid:Epidermis tabakanın kurumasını engeller ve cilt nemini dengede tutar. Etkili bir nemlendirici ve antiaging içeriktir. Vitamin Shot Göz Kreminde orta moleküler ağırlıkta Hyaluronic Acid kullanılmaktadır. Epidermis tabakanın üst ve orta katmanına yoğun bir nem sağlar ve anında dolgunluk katarak çizgi görünümünü minimuma indirir.

AHA: Lactic Acid: Lactic acid soyucu özelliği ile bilinen bir içeriktir. AHA olarak da bilinir ve ölü hücreleri epidermisden arındırarak parlak ve canlı bir göz çevresi görünümünü hedefler. Hücre üretimini hızlandırır ve cildi yenileyerek çizgi görünümünü azaltır. Göz çevresinde meydana Hiperpigmentasyon, yaşlılık lekeleri ve düzensiz cilt tonu görünümünü gidermede etkilidir.

Pyrus Malus (Elma) Özü: Pyrus malus (elma özü) antioksidan kaynağı olmakla beraber cildin nemine katkıda bulunur.

Panax Ginseng Root Extract: Flavonoid + B Vitamini açısından zengin Panax Ginseng özleri cildin nemini arttırıp, mat ve cansız görünümü giderir.