DARK CIRCLE & PUFFINESS EYE MASK

Koyu Halka & Şişkinlik Göz Maskesi

Koyu Halka ve Şişkinlik Karşıtı Göz Maskesi, etkili aktif içerikleri sayesinde göz çevresini anında rahatlatır, iritasyonu alır ve nemlendirir.

  • Kullanımı:

    1. Cildi temizleyin ve kurulayın.

    2. Koruyucu filmi çıkarıp maskeyi göz çevresine yerleştirin.

    3. 20-25 dk bekleyin ve maskeyi çıkarın. Durulamayın.

  • Haftada 1 veya 2 kere uygulanabilir.

Ürün İçeriği

Yeşil Çay: Yoğun antioksidan özelliği ile bilinir. B vitamini, potasyum ve magnezyum açısından zengindir. İritasyonu alıp şişkinliği giderir.

Papatya Özü: Papatya Özü antiseptik ve anti-inflamatuar özelliği ile bilinir. Cildi nemlendirir ve iritasyonu alır.

Ubiquinone (coenzyme Q-10): Antioksidan özelliği ile cildi zararlı serbest radikallere karşı korur. Özellikle zararlı güneş ışınlarına maruz kalmış hasar görmüş ciltler için onarıcı bir içeriktir. Çizgi bakımı yapar ve cildi yatıştırır..

Salatalık Ektresi: Hücre yenilenmesine yardımcı olan arginine amino asidi içerir. Cildin nem düzeyini korur. Şişkinlik görünümünü giderir ve gözenekleri sıkılaştırır.

Allantoin Cildi iritayona karşı korur ve yeni hücre üretimini destekler.

Hyaluronıc Acid: Epidermis tabakanın kurumasını engeller ve cilt nemini dengede tutar. Etkili bir nemlendirici ve antiaging içeriktir.

Aloe Vera: Aloe vera cildi yatıştırır, iritasyonu alır ve nemlendirir. Anti-inflamatuar özelliği ile akne ve diğer cilt problemlerinde etkilidir.

Vitamin E: Güçlü bir antioksidan olup cildi zararlı serbest radikallere karşı korur. Serbest radikaller ve yaş alma, koyu leke oluşumunda etkilidir. Bu etkenlere karşı cilde bariyer oluşturur.

Vitamin B3 (Niacinamid): Niacinamide olarak da bilinen Vitamin B3 cilt nem bariyerini yeniden yapılandırır. Cildi güçlendirir ve iritasyonu alır.