3X HYALURONIC EYE CREAM

3x Hyaluronıc Göz Kremi

 

YOĞUN NEM DESTEĞİ İLE GÖZ ÇEVRENİZE

CANLANDIRICI ETKİ !

3X HYALURONIC Göz Kremi yoğun konsantre formülü ile göz çevresini neme doyurur. Yüksek, orta ve düşük olmak üzere 3 farklı moleküler ağırlıkta Hyaluronik asit içeren formülü yaş alma belirtilerini ve yorgunluk görünümünü giderir.

Yüksek moleküler ağırlıklı Hyaluronic acid cilt yüzeyini koruyucu bir film gibi kaplar ve dehidrasyonu önler. Düşük ve orta moleküler ağırlıklı Hyaluronic acid ise epidermise etki ederek kolajen ve elastin liflerini aktive eder. Sonuç; daha sıkı bir göz çevresi!

Bu 3 farklı moleküler ağırlığın bir arada kullanılması göz çevresine komple bir antiaging bakım sağlar.

  • 100% doğal içerikleri ile yağlı bir doku bırakmadan cilt tarafından kolayca emilir.
  • Anında etki eden formülü ile göz çevresinde beliren ince çizgi ve kırışıklık görünümünü giderir ve aydınlık bir görünüm sağlar.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur

 

Ürün İçeriği

Hyal-X3 Complex: 3 farklı moleküler ağırlığın birleşimidir, anında ve uzun süreli nemlilik sağar.

Hyaluronic acid cildimizde doğal olarak bulunur. Suyu bir sünger gibi emer ve cilt hücrelerini dehidrasyona karşı koruyarak hücre yaşlanmasını (sıkılık kaybı ve elastikiyet) onler.

Organic İncir Özü: Yoğun antioksidan deposu olarak bilinen incir cilt hücrelerini serbest radikallere karşı korur. Cildin üst katmanınında oluşan nem kaybını engeller. İncir özleri koyu leke oluşumundan sorumlu tirosizaz enzimlerine de etki ederek leke olumunu engellemeye yardımcı olur. Kızarıklık görünümünü giderir ve iritasyonu alır.

Chlorella Vulgaris Extract: Yeşil tatlı su yosunu olan Chlorella vulgaris, bir antioksidan deposudur. Cildi zararlı çevresel faktörlere karşı korur. Cildin eski sağlıklı görüntüsüne kavuşmasını sağlar. Aynı zamanda çalışmalar Chlorella Vulgaris’in cilt kolajenini koruyucu etkisi olduğunu kanıtlamıştır.

Shea Butter: Karite ağacından elde edilen Shea Butter cildi yumuşatma, nemlendirme ve elastikiyetini arttırma özelliği ile bilinir. İçerdiği yağ asitleri ile cilt için besleyici bir içeriktir.

Propanediol: Propanediol kozmetikte içeriklerin (salisilik asit gibi) emilimini yoğunlaştırmak için kullanılır ve etkinliği yoğunlaştırır. Mısırdan elde edilen Propanediol nemlendirici özelliği ile de bilinmektedir.

Soya Yağı: Glycine soya (soybean) antioksidan ve yağ asitleri açısından zengin olup inatçı leke görünümü gidermeye yardımcı olur. Aşırı melanin üretimini kontrol altına alır ve hipermigmentasyonu önler.