Slider Item
Slider Item
Slider Item
Slider Item
Slider Item
Slider Item

Hakkında

Dünyanın göz bakımında uzman markası Christian Breton’nın kuruluşu, markanın yaratıcısı Christian Breton’nın seçkin bir bilim insanı ve genetik uzmanı olan annesinin genetik ve DNA-RNA’nın cilt tiplerine olan etkisini araştırdığı çalışmalarına dayanmaktadır.

Dr. Breton’nın uzman ekibi ile 15 yıl süren araştırmaları sonucunda genetiğin, DNA-RNA Kompleksinin cilt ve cilt hücreleri üzerinde pek çok etkisi olduğunu keşfetmesi ile beraber, Christian Breton annesinin çalışmalarını temel alarak 28 yıl önce kendi kozmetik şirketini kurmaya karar vermiştir.

Christian Breton’nın bilime ve güzelliğe olan inanılmaz ilgisi, uzman araştırma ekibi ve yenilikçi ürünleri ile kısa sürede büyüyen marka, günümüzde 55 farklı ülkede, 6000’den fazla satış noktasında tüketicileri ile buluşmaktadır.

Göz Grubu Ürünleri

Güçlü kriyoterapi konsepti Eşsiz aktif içerikler

Yüz Grubu Ürünleri

Eşsiz lüks içerikler Gözle görülür sonuçlar

BİR CİLT BAKIMINDAN ÇOK DAHA FAZLASI!

Klasik bir cilt bakım markasından çok daha fazlasını sunma hedefi ile yola çıkan Christian Breton, 25 yıllık bilimsel çalışmaların sonucunda, klinik olarak onaylanmış sonuçlar sunan 17’den fazla global patentli formül yaratmıştır.

Göz, yüz, dudak ve boyun bölgeleri için ayrı ayrı geliştirilen ürünleri ile yaşlanmanın her türlü belirtisiyle savaşan Christian Breton, farklı cilt problemlerine karşı farklı çözümler sunmaktadır.

Ödüllü ürünleri ile cilt bakımında iddiasını kanıtlayan Christian Breton, Celine Dion gibi ünlülerin favorisi olmuş, seçkin doktorlar ve bilim insanları tarafından tavsiye edilen bir marka haline gelmiştir.

Christian Breton Sosyal Medya Hesapları