argan-oil-ribbon

DALGALI SAÇLAR İÇİN 3X YOĞUN NEMLENDİRİCİ ŞAMPUAN & BAKIM KREMİ

Hindistan Cevizi Kremi, Marula Yağı ve Shea Butter içeren ultra zengin formülü ile çok kuru, kabaran ve kontrol altına alması zor dalgalı & kıvırcık saçları 3 kata kadar neme doyurur, güçlendirir ve saçların daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ayçiçeği Tohumu Yağı içeren özel yapısı saçları nemliliğe karşı koruyarak elektriklenmenin azaltılmasına, saçların daha ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kolay tarama sağlar.
Paraben, Ftalat, Sülfat ve SLS İÇERMEZ!

DALGALI VE KIVIRCIK SAÇLAR İÇİN 3X YOĞUN NEMLENDİRİCİ CO-WASH

Köpüksüz formüle sahip bu yenilikçi ürün; çok kuru, kabaran ve kontrol altına alması zor dalgalı ve kıvırcık saçlara 3 kata kadar nemlilik sağlar ve saç tellerine zarar vermeden saçları temizler. Hindistan Cevizi Kremi, Marula Yağı ve Shea Butter içeren ultra nemlendirici yapısı saçları derinlemesine besler, saçların çok daha sağlıklı, pürüzsüz ve bakımlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Saç yıkama sıklığının azaltılmasına yardımcı olur

Paraben, Ftalat, Sülfat ve SLS İÇERMEZ!


argan-oil-ribbon

MÜKEMMEL DALGA BELİRGİNLEŞTİRİCİ KREM

Avokado Yağı, Soya Fasulyesi, Shea Butter ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş özel formülü saçta elektriklenmeye sebep olan nemliliği bloke ederek; kabaran ve elektriklenen saç tellerini kontrol altına almaya ve mükemmel bukleler elde edilmesine yardımcı olur. İçeriğinde yer alan İpek Proteinleri sayesinde saçların ipeksi ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Paraben, Ftalat, Sülfat ve SLS İÇERMEZ!


ŞEKİLLENDİRİCİ SAÇ KÖPÜĞÜ – EXTRA TUTUCU-

Yoğun nemlendirici özelliğe sahip Soya Fasulyesi ve Shea Butter içerikleri ile saçlarda elektriklenmeyi önleyerek; daha düzgün ve belirgin bukleler için ekstra tutuculuk sağlar. Formülünde yer alan E Vitamini ve İpek Proteinleri sayesinde daha sağlıklı ve parlak bir saç görünümü elde edilmesine yardımcı olur.


BESLEYİCİ VE YOĞUN NEMLENDİRİCİ BAKIM MASKESİ

Çok kuru, kabaran ve hasar görmüş saç tellerini, E Vitamini, Soya Fasulyesi, Avokado Yağı ve Shea Butter ile derinlemesine besler ve neme doyurur. Etkili İpek Proteini içeriği ile elektriklenen saç tellerini pürüzsüzleştirir. Saçların daha yumuşak, düzgün ve parlak görünmesini destekler.

Paraben, Ftalat, SLS, Parafin, Propilen, Glikol, Mineral Yağ, Sentetik Renklendirici ve DEA İÇERMEZ!


Marc Anthony Sosyal Medya Hesapları