argan-oil-ribbon

DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN 12 SANİYEDE MUCİZEVİ CANLANDIRICI ŞAMPUAN & BAKIM KREMİ

Marc Anthony Salon uzmanları tarafından dökülen ve cansız saçlara özel; Elma Kök Hücreleri, Üzüm Çekirdeği Yağı, Saç ve Saç derisi kompleksi ile geliştirilen bu yenilikçi formül; saç foliküllerini harekete geçirerek, yeniden yapılandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Biotin ile zenginleştirilmiş etkili içeriği saçların çok daha güçlü ve daha kalın bir şekilde uzamasını destekler. İçeriğindeki Antioksidanlar sayesinde saç tellerini serbest radikallere karşı korur, saçları besler ve kırılmaları minimalize eder.Saç rengini korur.

Paraben, Ftalat, Sülfat ve SLS İÇERMEZ!


TÜM SAÇLAR İÇİN 12 SANİYEDE MUCİZEVİ GÜNLÜK BAKIM KÜRÜ

Marc Anthony Salon uzmanları tarafından dökülen mat, cansız ve yavaş uzayan saçlara özel geliştirilen bu eşsiz ürün; formülünde yer alan Elma Kök Hücreleri, Biotin ve Üzüm Çekirdeği Yağı ile saç foliküllerini harekete geçirerek, yeniden yapılandırmaya ve canlandırmaya yardımcı olur. Serbest radikalleri nötralize ederek saçların daha sağlıklı uzamasını destekler. Saç tellerini ısıya ve kırılmalara karşı korur.

Paraben, Sülfat ve SLS İÇERMEZ!


argan-oil-ribbon

HASARLI SAÇLAR İÇİN ONARICI MUCİZE SAÇ MASKESİ

Üzüm Çekirdeği Yağı, Avokado Yağı, Shea Butter, Buğday Proteini ve Keratin birleşiminden oluşan ultra zengin formülü hasarlı ve kuru saçları derinlemesine nemlendirerek onarır ve canlandırır. Besleyici içerikleri sayesinde saçları olası kırılmalara karşı korur ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Paraben, Ftalat, Sülfat ve SLS İÇERMEZ!


argan-oil-ribbon

YAĞLI SAÇLAR İÇİN HACİM VEREN MUCİZE KİL MASKESİ

Arındırıcı özelliğe sahip mucizevi Fas Lav Kili içeriği ile saçlarda fazla yağı derinlenmesine temizler ve saç köklerini tazeleyerek saçların ekstra hacimli ve havalı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Saç sebumunu dengeler.

Paraben, Ftalat, Sülfat ve SLS İÇERMEZ!


Marc Anthony Sosyal Medya Hesapları