ogx-logo2


Moroccan Argan Yağ Nedir?

Fas’ın sıvı altını olarak bilinen argan yağı Fas’ın güney batı bölgesinde yetişen argan ağacının meyve çekirdeklerinden elde edilmektedir.

Argan Yağının Saça Faydaları:

• Mevsimsel ve hastalığa bağlı saç dökülmelerine karşı etkilidir.

• İçerdiği Omega 3 ve Omega 9 yağ asitleri, saç teli ve kökleri tarafından hızla emilerek zarar görmüş ve yıpranmış saçı anında onarmaya ve yenilemeye yardımcı olur.

• Yoğun nemlendirme özelliği ile saça anında nüfus ederek göz alıcı parlaklık ve yumuşaklık sağlar.

• Saç derisindeki kabuklanma, sivilcelenme ve kaşıntıya karşı etkilidir.

• UV ışınlarına ve dış etkenlere karşı saçta koruyucu bir tabaka oluşturur.

• Yapısal olarak hafif bir yağ olup saçlara yağlılık ve ağırlık hissi bırakmaz.


Extra Argan Şampuan & Bakım Kremi

Argan yağı mevsimsel saç dökülmeleri- ni engellemede etkili olup, dökülen saçların yeniden çıkmasına ve uzaması- na yardımcı olur.

Extra güçlendirilmiş argan içeriği ile zarar görmüş, cansız, sağlıksız ve kuru saç tellerini derinlemesine onararak saçların sağlıklı yapısına kavuşmasına yardımcı olur.

İpek Proteinleri ile, saç yüzeyinin daha pürüzsüz, yumuşak ve parlak görünmesini sağlar.


Extra Argan Yağı

Kuru ve Yoğun Saçlar 100ml

Argan yağının güçlü formülü kuru ve sertleşmiş saç tellerini içten onarmaya ve saçları eski sağlıklı haline dönüştürmeye yardımcı olur.

UV ışınlarına ve ısı veren şekillendiricilere karşı saçları koruma altına alır. Extra hafif formülü ile yağlanmaya yatkın saçlarda yapışkanlık ve ağırlık hissi bırakmaz.

Uygulama: Durulanmaz, banyo sonrası nemli saç ve saç uçlarına uygulanır.


Moroccan Argan Sea Salt Spray 177ml

Deniz suyunun saçlarda yarattığı doğal ve seksi dalgaları, her mevsim saçlarda görebilmek için formülize edilmiştir. İçeriğinde bulunan deniz yosunu ile saçlara dolgunluk kazandırıp nemlendirirken, argan yağı ile parlaklık verir.

Uygulama: Temiz ve nemli saçlarınıza uygulayınız. Saçlarınıza ellerinizle şekil verip, kurumaya bırakınız. Extra volüm için saç kurutma makinesi ile kurutunuz.


OGX Sosyal Medya Hesapları