LIFTOX Facial Serum

LIFTOX Lifting Yüz Serumu

Açıklamalar

Yılan Zehri Peptiti, Havyar, Kolajen ve Hyalüronik Asit içeren güçlü formülü ciltte mini yüz liftingi etkisi yaratarak, cildi sıkılaştırmaya ve toparlamaya yardımcı olur. Ciltte ince çizgi ve kırışıklık görünümünün giderilmesini, cildin daha sıkı, genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını hedefler. Soğuk metal başlığı ciltte rahatlatıcı bir yüz masajı sunar.

35 yaş ve üzeri tüm cilt tipleri için uygundur

  • 25-30 yaş aralığında yaşlanma belirtilerine karşı önlem amaçlı kullanılabilir.
  • Botoks kalıcılık süresinin uzatılmasına yardımcı olur

Ürün İçeriği

  1. YILAN ZEHRİ PEPTİTİ: Kas kasılmasını engelleyerek ciltte botoks bir etki yaratır. Kırışıklık karşıtı özellikleri yüz kaslarını gevşetir ve pürüzsüzleştirici bir etki bırakırak çizgileri yumuşatır.kaslarda kasılmayı engellediği için ifade çizgilerinden oluşan kırışıklık görünümü meydana gelmez.
  2. HAVYAR: Cildi sıkılaştırır ve cilt yapısını iyileştirmeye yardımcı olur. Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz edebilen havyar, hücreleri yeniler, kırışıklık görünümünün azaltır, cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, sarkmış dokunun toparlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.  Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin rol alır.
  3. KOLAJEN: Cildin yaşlanma sürecini geciktirir. Cildin elastikiyetini arttırır ve parlaklığının korunmasına yardımcı olur.
  4. HYALÜRONİK ASİT: Kırışıklık giderici ve nemlendirici gücü ile bilinen aktif bir içeriktir.