ogx-logo2


Platin Saçlara Özel Renk Koruyucu Lavanta Şampuan & Bakım Kremi 385 ml.

Lavanta yağı ve Papatya özünden oluşan bu zengin karışım; platin ve sarı renkli boyalı saçlarda parlak ve canlı renk tonlarını korumaya yardımcı olur. İstenmeyen renk değişimlerini engellemeyi hedefler. Saçlara ihtiyacı olan nemi sağlayarak, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sunar. Saçları zararlı UVA/UVB ışınlarına karşı korur.

Sülfat İÇERMEZ!


ogx-logo2


Shea Soft & Smooth Çok Kuru, Kabaran ve Elektriklenen Saçlar için Şampuan & Bakım Kremi 385 ml.

Shea Butter, Agave Nektarı ve Hindistan Cevizi yağı ile zenginleştirilmiş bu özel formül; çok kuru ve zor saçlara ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak, kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Elektriklenen ve kabaran saçları yatıştırarak, saçların daha pürüzsüz ve yumuşak görünmesini destekler.

Sülfat ve Silikon İÇERMEZ!ogx-logo2


Hasarlı Saçlar için Coconut Miracle Oil Ekstra Güçlü Onarıcı Şampuan & Bakım Kremi 385 ml.

Hasarlı Saçlar için Mucizevi Çözüm!

Hasarlı saçlara çözüm için geliştirilen bu seri, mucizevi hindistan cevizi yağının ekstra güçlü etkisi ile tüm saç tellerini onarır ve güçlendirir. Saçları; eski sağlıklı, canlı yapısına kavuştırmayı hedefler. Saç tellerinin daha yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar.

Sülfat İÇERMEZ!


ogx-logo2


Boyalı Saçlara Özel Renk Koruyucu Orkide Şampuan & Bakım Kremi 385 ml.

Orkide özü ve Üzüm çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş bu özel formül; boyalı saç rengini korumaya yardımcı olur. UVA/UVB filtreleri ile boyalı saçlarda erken renk solmalarını engelleyerek saçların ilk günkü gibi canlı ve parlak görünmesini destekler. Nemi saça hapsederek bakım yapar. Tüm boyalı saç tipleri için uygundur.

 Sülfat İÇERMEZ!


OGX Sosyal Medya Hesapları